Gwieździste niebo

Rozgwieżdżone niebo - szczęśliwe chwile w nocy

Roziskrzone gwieździste niebo w jasną noc jest nie tylko symbolem romantyzmu, lecz także rozległości wszechświata. Wiele tysięcy gwiazd błyszczy co nocy na niebie, które co prawda bywa niestety zasłonięte chmurami, ale czasami pozwala ujrzeć niezakłócony obraz migocących ciał niebieskich. Oprócz widocznych w nocy plamek świetlnych na niebie, fascynuje ono także zmiennością zależnie od pory roku. Ktoś kto szczegółowo zajmuje się obrazem rozgwieżdżonego nieba każdego dnia, może rozpoznać po jednym spojrzeniu w górę, na imponujące błyszczące punkciki, jaka jest właśnie pora roku. Niestety obecnie na gęsto zaludnionych obszarach nawet w bezchmurne noce nie ma dobrej widoczności, ponieważ światła ulic i domów, emitowane do atmosfery, zmniejszają kontrast pomiędzy jasnością i ciemnością.

Rozgwieżdżone niebo do wnętrza - imitacja spektaklu w naturze

Kto tęskni za naturalnym rozgwieżdżonym niebem tam, gdzie mieszka, albo kto chciałby się nim nieograniczenie rozkoszować, może stworzyć we własnym domu sztuczne niebo z gwiazdami. Właśnie pomieszczenia, w których relaks odgrywa dużą rolę - sypialnia, łazienka, strefa wellness, sauna, ale także pokój dziecięcy, są predestynowane do tego szczególnie ozdobnego rodzaju oświetlenia. Rozgwieżdżone niebo na suficie sprzyja odprężeniu w przyjemnie pachnącej kąpieli, w miłym ciepłym łóżku lub miejscu do przytulania i czytania w dziecinnym pokoju. Szczególnie można się rozkoszować uspokajającym działaniem małych wpuszczanych żarówek lub światłowodów naprawdę dobrze imitujących naturalny obraz "rozgwieżdżonego nieba". Dla osób mniej wprawnych manualnie są dostępne gotowe zestawy lub lampy sufitowe przedstawiające rozgwieżdżone niebo, które nie wymagają dużego zamiłowania do majsterkowania. Jednakże osoby wprawne i posiadające potrzebną wiedzę, mogą stworzyć taką zupełnie indywidualną konstrukcję z małych wpuszczanych opraw, żarówek LED lub światłowodów. Będą mogli spędzać czas pod błyszczącym niebem we własnym domu.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.