Gwieździste niebo

Polecane produkty w tej kategorii

  Gwieździste niebo

  Synonim romantycznego oświetlenia

  Na jakiej zasadzie działa gwieździste niebo?

  Gwieździste niebo to wspaniały pomysł na oświetlenie sypialni, kącika wypoczynkowego w salonie lub pokoju dziecięcego. Taką romantyczną interpretację nocnego nieba można znaleźć nawet w eleganckich pokojach hotelowych.

  Niepowtarzalny efekt tworzy wiele małych punktów świetlnych, a nie kilka dużych spotów. Oprócz liczby punktów świetlnych ważne jest również ich rozmieszczenie. Punkty świetlne muszą być rozmieszczone w podobny sposób jak gwiazdy na niebie.

  Gwiezdne niebo jest dostępne jako indywidualny projekt DIY (do samodzielnego wykonania) lub jako komfortowe, kompletne rozwiązanie.

  Biała lampa sufitowa Paul Neuhaus Nightsky LED gwieździste niebo
  Oprawa wpuszczana Punto Lumi Dekolight

  W jaki sposób montuje się klasyczne gwieździste niebo?

  Konwencjonalne gwieździste niebo składa się z pojedynczych opraw wpuszczanych, które są montowane w podwieszanym suficie i zasilane prądem za pośrednictwem jednego lub kilku wspólnych zasilaczy.

  Takie rozwiązanie wiąże się co prawda z pewnym nakładem pracy, jednak można w ten sposób uzyskać najbardziej indywidualny efekt i dodać oprawy ze zmianą barw RGB, tworząc urozmaicone, kolorowe gwiezdne niebo.

  Czy można kupić gotowe gwieździste niebo, które nie wymaga montażu?

  Komfortowym rozwiązaniem są panele do tworzenia gwieździstego nieba. W tym przypadku nie ma odpowiednio rozmieszczonych pojedynczych spotów, a rolę nieba pełni aluminiowa płyta z otworami nałożona na panel LED.

  Takie okrągłe, prostokątne lub kwadratowe kompletne rozwiązania montuje się jak zwykłą lampę sufitową, często oferują możliwość ściemniania i są wyposażone w funkcję zmiany temperatury światła. Modele specjalne można rozbudowywać modułowo: do panelu master podłączane są kolejne moduły slave, które powiększają powierzchnię gwieździstego nieba.

  Biała lampa sufitowa Paul Neuhaus gwieździste niebo

  Aby uzyskać fachową poradę na tematy związane z montażem lub doborem oświetlenia w formie gwieździstego nieba, bądź innych zagadnień związanych z oświetleniem prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Nie przegap oferty Black Week!

  Zapisz się do newslettera już teraz i korzystaj z najlepszych ofert!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.