Lampy brazowe i kolory ziemi

Odcienie brązu i kolory ziemi idealny sposób na nastrojowe oświetlenie

Kolory ziemi, od beżu po brąz tworzą przytulny klimat we wnętrzu - szczególnie w połączeniu ze światłem. Abażury w kolorach ziemi - z ciepłymi odcieniami czerwieni, pomarańczy i żółci - wyglądają nieskazitelnie w połączeniu z modnymi materiałami, takimi jak drewno i beton. Można je harmonijnie łączyć z prawie wszystkimi odcieniami kolorów.

Brąz klimatyczna atmosfera

Ciemny brąz, przypominający mus czekoladowy sprawia, że wnętrze staje się cieplejsze i bardziej przytulne. Zapewnia poczucie harmonii i spokoju - wprost idealne rozwiązanie na wieczorny relaks o każdej porze roku.

Rekomendacje produktowe

Kolory ziemi - mix zabawne połączenie

Lampy wielopunktowe, których pojedyncze klosze łączą w sobie kolory ziemi - od żółci przez pomarańcz, po czerwonawo-brązowy odcień - takie połączenie przypomina kolorowe jesienne liście i tym samym przyciąga wzrok.

Rekomendacje produktowe
669,90 zł
RRP 852,39 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
Szczegóły
669,90 zł
RRP 1 159,90 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
Szczegóły
1 022,75 zł
RRP 1 136,52 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
Szczegóły

Karmel naturalny wygląd

Prawdziwym klasykiem wśród jesiennych tonów ziemi jest karmel. Odcień przypominający pachnące waniliowe cappuccino można wspaniale połączyć z czarnymi lub beżowymi elementami wnętrza.

Rekomendacje produktowe

Beż szlachetny odcień bieli

Klosze w modnym naturalnym odcieniu beżu lub szampana są elegancko stonowane, a jednocześnie niezwykle stylowe - szczególnie harmonijne w połączeniu z elementami drewnianymi w kolorze ciemnego brązu.

Rekomendacje produktowe

Kasztan klasyk z charakterem

Brązowe odcienie we wszystkich aspektach, od jasnobrązowego do ciemnobrązowego, wprowadzają do wnętrza ciepłą, przytulną nutę. Brązowe lampy w połączeniu z ciepłobiałym światłem gwarantują przyjemną atmosferę - bez względu na to: czy mamy do czynienia z brązowymi lampami sufitowymi, czy lampkami nocnymi w kolorze brązowym.

Kategorie

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH