PORADY
lampy z ladowarka indukcyjna qi

Oświetlenie i bezprzewodowe ładowanie za pomocą lamp indukcyjnych Qi

Lampy Qi stanowią połączenie produktu codziennego użytku z innowacyjną technologią ładowania Qi, znaną również jako ładowanie indukcyjne. Dzięki temu można ładować smartfony kompatybilne z Qi bez użycia kabla. Ładowarka indukcyjna jest wbudowana bezpośrednio w meble lub lampy!


Jak działa technologia indukcyjna Qi?

Technologia indukcyjna Qi

Qi jest standardem dla urządzeń, które ładują się przez indukcję. Elektryczne szczoteczki do zębów już od dłuższego czasu wykorzystują tę formę przekazywania energii. Przez Qi można również ładować smartfony - o ile są kompatybilne.

Urządzenia mobilne mają wbudowaną specjalną cewkę odbiorczą umieszczoną w centralnej części tylnej obudowy. Cewka nadawcza znajduje się w podstawie ładującej przedmiotu użytkowego, jak np: lampy stołowej. Wystarczy położyć na powierzchni ładującej smartfona wyposażonego w port Qi, aby został on automatycznie naładowany - bez użycia kabla.


Jakie są zalety technologii Qi?

  • Bezprzewodowe ładowanie smartfona*: wystarczy umieścić telefon na powierzchni ładującej Qi i gotowe.

  • Żadnych problemów z odpowiednim doborem końcówek kabla: urządzenia Qi działają działają niezależnie od producenta.

  • Tylko jeden przewód: wystarczy jedno wolne miejsce w gniazdku, by podłączyć oświetlenie i tym samym mieć pod ręką ładowarkę.

  • Praktyczne oświetlenie bez kompromisów: Lampy Qi zapewniają wysokiej jakości oświetlenie oraz wygodę ładowania

*Smartfon musi być kompatybilny z Qi.


Gdzie zastosowanie lamp indukcyjnych jest szczególnie wskazane?

Lampy z funkcją ładowania indukcyjnego łączą w sobie oświetlenie z innowacyjną funkcją bezprzewodowego ładowania. Można je stosować w każdym miejscu, w którym spędzamy dłuższy czas, np. w salonie, gabinecie czy sypialni.

Kinkiet Ciglie z funkcją ładowania QI

Szafka nocna

Wystarczy wieczorem przed pójściem spać położyć smartfon na indukcyjnej powierzchni ładującej lampki nocnej i naładować go przez noc. Nieskomplikowany i bezprzewodowy sposób.

Lampa stołowa LED Ceres

Stolik kawowy

Kolejnym idealnym miejscem do wykorzystania jest stolik kawowy umieszczony obok sofy. Można korzystać w telefonu dowoli, a w razie potrzeby po prostu go naładować.

Arcchio Libia lampa stołowa LED

Biurko

Pełna bateria w pracy jest niezbędna. Bezprzewodowa stacja ładująca bezpośrednio przy biurku ułatwia pracę.

Lampa stołowa LED Ekil

Mobilne rozwiązanie

Proste i praktyczne rozwiązanie. dyskretna lampka orientacyjna plus stacja ładująca mogą być używane prawie wszędzie.

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

***Dostawa do Świąt Bożego Narodzenia dotyczy tylko produktów oznaczonych iformacją "Dostawa przed Świętami". W przypadku dostawy przed świętami transakcja musi zostać sfinalizowana włącznie z płatnością; dotyczy to również przedpłat na fakturę. W przypadku produktów ponadgabarytowych dostawca usługi kurierskiej skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia daty dostawy. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na harmonogram ustalonej w ten sposób dostawy. Zamówienia zawierające kilka produktów są zazwyczaj wysyłane w ramach jednej przesyłki. Jeśli zamówienie zawiera produkty, które nie są oznaczone informacją "Dostawa przed Świętami", obowiązuje je najdłuższy czas dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH