Kinkiety designerskie

Kinkiety designerskie jako dzieło sztuki

Designerska lampa ścienna to coś więcej niż źródło światła. Jest ona dziełem sztuki, które kształtuje wnętrze podobnie jak obraz. Designerska lampa ścienna nadaje strukturę ścianie i to pod dwoma względami: poprzez bryłę lampy oraz światło, które emituje. W optymalnym przypadku designerska lampa ścienna zarówno jako wyłączona jak i włączona tworzy we wnętrzu w równej mierze szczególną aurę i roztacza powiew ekskluzywności. Proszę buszować w naszym sklep internetowym - jesteśmy pewni, że znajdą Państwo tam dokładnie taką designerską lampę ścienną, jaką wyobrażaliście sobie jako artystyczne uzupełnienie Waszego ekskluzywnego wnętrza.

Lampy ścienne są często niedoceniane

W wielu mieszkaniach i domach oświetlenie za pomocą lamp ściennych jest przymusowo zredukowane do minimum lub nie jest możliwe, ponieważ nie poprowadzono przewodów dla lamp ściennych. Podczas gdy podłączenia do oświetlenia sufitowego są czymś oczywistym, oświetlenie za pomocą lamp ściennych wszelkiego rodzaju, także designerskich lamp ściennych, często nie są nawet brane pod uwagę. Lampy ścienne nie są niezbędne dla realizacji wystarczającego oświetlenia ogólnego i dlatego często nie zwraca się na nie uwagi przy wyborze lamp. Przy tym właśnie designerskie lampy ścienne, które przecież często są szczególnie widoczne i powinny takie być, znacznie lepiej prezentują się na ścianie na wysokości oczu niż np. designerskie lampy sufitowe, które wiszą dużo wyżej nad naszymi głowami.

Kinkiety designerskie zamiast dzieł sztuki na ścianie

Ponieważ lampy ścienne są mistrzami w tworzeniu nastrojowych akcentów świetlnych, chętnie stosuje się niektóre rodzaje lamp ściennych, np. reflektory lub spoty, do oświetlania lub podkreślania dzieł sztuki. W przeciwieństwie do raczej niezauważalnej lampy ściennej, której powierza się to zadanie i która sama jest gdzieś w tle, w przypadku designerskiej lampy ściennej jest tak, że ona sama jest dziełem sztuki i nie potrzebuje żadnego dalszego podkreślania. Designerska lampa ścienna może w szczególny sposób podkreślać i wzmacniać indywidualność danego domu i jego mieszkańców.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.