Kinkiety LED

Kinkiety LED / lampy ścienne led

Lampy ścienne są coraz bardziej popularne ze względu na różnorodne możliwości ich stosowania. Dostępne są zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Lampa ścienna nie ma oświetlać całego pomieszczenia, lecz poprzez pośrednie światło ma tworzyć nastrojową atmosferę i podkreślać określony obszar pomieszczenia. Tonowane szkło tworzy szczególnie piękne światło. Dzięki lampom ściennym wzrok obserwatora jest także przyciągany w określonym kierunku – na zdjęcia, obrazy i rzeźby i w ten sposób obiekty te są umiejętnie uwidoczniane. Także w biurach, w pomieszczeniach firmowych i hotelach często stosuje się lampy ścienne. One określają i udoskonalają dzięki swojemu specjalnemu wzornictwu styl urządzenia wnętrza i wskazują na tablice informacyjne lub wyjścia ewakuacyjne w budynkach użyteczności publicznej.

Kinkiety LED / lampa ścienna LED: energooszczędna, trwała i nowoczesna

Zawrotnie szybki rozwój techniczny diod elektroluminescencyjnych – w skrócie LED – który dokonał się w ostatnich latach, i który ciągle ma miejsce, umożliwił tym małym diodom świecącym znalezienie teraz zastosowania także w wielu lampach do wnętrz. Jeżeli zdecydują się Państwo na lampy ścienne LED, zdecydują się Państwo nie tylko na lampę z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nowoczesnym wyglądem, lecz także zaoszczędzą Państwo dużo na kosztach energii. Żarówki LED posiadają tę ważną zaletę, że mają długi okres użytkowania (do 50.000 godzin) i zużywają mało energii. Proszę wybrać lampy ścienne LED i przyczynić się zupełnie mimochodem także do ochrony środowiska poprzez oszczędzanie energii! Proszę po prostu wyszukać sobie lampę ścienną LED dopasowaną do Państwa specjalnych potrzeb i indywidualnych upodobań! Z pewnością znajdą Państwo u nas pasującą lampę ścienną LED.

Kinkiety LED / lampy ścienne LED zapewniają światło i przytulność

Lampy ścienne są znane z tego, że poprzez pośrednie światło, które rozpraszają, zapewniają przytulność i przyjemną atmosferę. Lampy ścienne LED nie są tu żadnym wyjątkiem. Ponieważ istnieją żarówki LED we wszystkich barwach światła, także ciepłego białego światła, nic nie stoi na przeszkodzie tworzeniu przytulnej atmosfery przez lampy ścienne LED. Zależnie od wzornictwa i sposobu emisji światła lampa ta może także wyczarowywać przepiękną grę świateł na ścianie i suficie.

Jeden kinkiet LED, a wiele możliwości

Chętnie stosuje się lampy ścienne LED we wnętrzach, w przedpokoju i salonie jako uzupełnienie oświetlenia ogólnego, to znaczy lampy sufitowej lub wiszącej. Jednak nie jest to jedyne ich zastosowanie. Mogą one być stosowane w prawie wszystkich pomieszczeniach; w łazience i w przestrzeni zewnętrznej, należy jednak zwracać uwagę na wyższy stopień ochrony, aby uniknąć zagrożeń dla ludzi i uszkodzeń materiałów. W niektórych przestrzeniach, szczególnie na zewnątrz domu, lampy ścienne LED pełnią głównie funkcję zabezpieczającą. Emitują światło, aby nie przeoczyć pułapek grożących potknięciem i stopni schodów. We wnętrzach przy stosowaniu lamp ściennych LED – z reguły najważniejszym aspektem jest przytulna atmosfera.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.