Kinkiety z czujnikiem ruchu

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu - to sprytne rozwiązanie dla osób zorientowanych pro ekologicznie

Oszczędność energii i proekologia należą do podstawowych prawd naszego nowoczesnego życia. Jednak także osoba świadoma spraw ekologicznych nie powinna obecnie siedzieć w zupełnych ciemnościach, ponieważ chciałaby oszczędzać prąd. Za pomocą takiego praktycznego rozwiązania jak np. lampa ścienna z czujnikiem ruchu można osiągnąć bardzo dobry kompromis: lampy ścienne z czujnikiem ruchu wystarczająco zabezpieczają przestrzeń zewnętrzną Państwa domu i jednocześnie oszczędzają prąd, ponieważ włączają się tylko wtedy, gdy zarejestrują jakiś ruch.

Praktyczna pomoc w przestrzeni zewnętrznej lampy ścienne z czujnikiem ruchu

Lampy ścienne z czujnikiem ruchu można określić mianem wiernych służących. Są ciągle na służbie wokół domu: oświetlają drogi wzdłuż domu, otaczają tarasy odpowiednim światłem i zabezpieczają wejścia do domów. Lampa ścienna z czujnikiem ruchu nie tylko zabezpiecza dom i ogród dlatego, że lepiej widać miejsca możliwych potknięć, małe stopnie i nierówności, lecz także dlatego, że tego typu źródło światła zmniejsza niebezpieczeństwo włamania. Jasno oświetlone wejścia do domów i przestrzenie zewnętrzne będą raczej omijane przez "mroczne postaci".

Rodzaje lamp ściennych z czujnikiem ruchu

Lampy ścienne z czujnikiem ruchu na zewnątrz muszą być odporne na działanie czynników atmosferycznych i posiadać stopień ochrony przynajmniej IP 44, tak aby były chronione przed pryskającą wodą i wnikaniem ciał obcych. Stopień ochrony należy do szczegółów czysto praktycznych i technicznych, które muszą zostać uwzględnione przy zakupie lampy ściennej z czujnikiem ruchu. Wyłącznie od indywidualnych upodobań zależy wybór w zakresie materiału: stal szlachetna, aluminium, miedź lub szkło. Także pod względem stylistycznym nie ma prawie żadnych granic wyobrażeń - nowoczesne, klasyczne, z kutego żelaza lub antyczne.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17