Kinkiety zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne

Każdy budynek ma ściany i tym samym daje możliwość umieszczenia lamp ściennych zewnętrznych zgodnie z upodobaniami, preferencjami i indywidualnymi wymaganiami. Lampy ścienne zewnętrzne - od modeli o rustykalnym uroku, przez modne wzornictwo ze stali szlachetnej, aż do rozwiązań ze świadomym określeniem kosztów i zużycia energii - możliwe są wszystkie rozwiązania, których pożąda serce projektanta oświetlenia. Ponadto lampy ścienne zewnętrzne sterowane czujnikiem ruchu spełniają również zadanie związane z zapewnieniem subiektywnego poczucia bezpieczeństwa. A ten, kto nie życzy sobie wystających ze ściany domu architektonicznych "wypadów", z pewnością będzie zachwycony oprawą wpuszczoną w ścianę, ponieważ lampy ścienne zewnętrzne mogą, ale nie muszą wizualnie wyróżniać się.

Dla każdego preferowanego stylu są dostępne dokładnie pasujące lampy ścienne zewnętrzne. Niezależnie, czy kochają Państwo miedź, mosiądz, stal szlachetną lub wzornictwo wykonania z kutego żelaza - lampy ścienne zewnętrzne mają zawsze coś wspólnego. Gdy wracają Państwo do domu po zapadnięciu ciemności, są one obecne i witają przytulną i zapraszającą poświatą, co jest miłym powitaniem. Państwa lampy ścienne zewnętrzne pokazują, że są Państwo w domu. To jest po prostu piękne.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.