Lampy ogrodowe stojące LED

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy ogrodowe stojące LED– idealny sposób na spektakularne efekty świetlne na zewnątrz

  Prawda jest taka, że dla wielu właścicieli domów ogród to prawdziwy powód do dumy. Chcieliby więc pięknie oświetlić i wyeksponować ogród również po zapadnięciu zmroku. Właśnie do tego służą lampy zewnętrzne LED. Miłośnicy spektakularnych efektów świetlnych powinni koniecznie sięgnąć po lampę ogrodową stojącą. Taka niska lampa zamontowana na murku lub cokole nadaje posesji bardzo ekstrawagancki charakter.

  W jaki sposób montuje się lampy ogrodowe stojące LED?

  To zależy od miejsca montażu. W przypadku montażu na murku można je przykręcić bezpośrednio za podstawę cokołu. Na ziemi trzeba je zamontować na mrozoodpornym fundamencie lub innym podobnym podłożu. Dla tych, którzy lubią elastyczność: najlepiej wybrać model z grotem ziemnym. Możliwości aranżacyjne będą wtedy nieograniczone. 

  Jaką wysokość mają lampy ogrodowe stojące LED?

  Przy wysokości 40-50 centymetrów można by stwierdzić, że są małe. Ale za to jakie imponujące! Lampy ogrodowe stojące LED potrafią zapewnić naprawdę wspaniałe efekty świetlne w ogrodzie. A jeśli zostaną zamontowane na murku lub cokole, zyskają bardzo reprezentacyjny wygląd. Prawdziwe gwiazdy ogrodowego krajobrazu. 

  Lampy ogrodowe stojące LED
  Lampy ogrodowe stojące LED

  Powinny być okrągłe czy kwadratowe?

  To kwestia gustu. Okrągłe czy kwadratowe – wszystkie spełniają swój cel. Istotną kwestią jest gust użytkownika stylu domu

  Lampy ogrodowe stojące LED
  Lampy ogrodowe stojące LED
  Lampy ogrodowe stojące LED

  Dlaczego czujnik ruchu to takie praktyczne rozwiązanie?

  Ponieważ pozwala oszczędzać prąd. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu światło włącza się tylko wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebne. Poza tym zapewnia maksymalny komfort - nie trzeba włączać światła ręką. Bezpieczeństwo stanowi również bardzo ważny aspekt – dzięki czujnikowi ruchu ogród jest odpowiednio oświetlony i bez problemu można zauważyć przeszkody. Poza tym włamywaczy odstrasza nagły rozbłysk światła i zmusza ich do ucieczki. 

  Wskazówka: idealny kąt detekcji ruchu nie powinien być zbyt duży. W przeciwnym razie zdarza się, że obejmuje również posesję sąsiada, a przecież zupełnie nie o to chodzi. Jeśli kąt wykrywania będzie zbyt mały, światło nie będzie się włączać w odpowiedni sposób. W najbardziej popularnych modelach kąt detekcji ruchu wynosi 120 stopni - to wystarczy w przypadku ścieżek i dróg dojazdowych. Duży kąt detekcji ruchu można ręcznie dopasować do indywidualnych wymagań za pomocą osłon. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną elastyczność.

  Dlaczego stal szlachetna to odpowiedni materiał?

  Stal szlachetna nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale jest również bardzo łatwa w pielęgnacji. To wytrzymały materiał, który jest odporny na działanie temperatury i stosunkowo niewrażliwy na korozję. Dla osób, które cenią sobie takie właśnie właściwości, wybór jest bardzo prosty. W przypadku pytań dotyczących stali szlachetnej i innych materiałów prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców. Dane kontaktowe można znaleźć poniżej. 

  Czy dostępne są lampy ogrodowe stojące LED w wersji solarnej?

  Oczywiście – dzięki nim całkowicie znikają koszty energii elektrycznej. To duża korzyść dla portfela, a także dla środowiska naturalnego. Lampy solarne eliminują również plątaninę kabli. Gdzie nie ma prądu, tam nie ma również kabla.

  Wskazówka: Lampy ogrodowe stojące LED zasilane energią słoneczną są często wyposażone w grot ziemny. Dzięki temu można dowolnie zmieniać ich lokalizację. Zawsze trzeba jednak pamiętać, że potrzebują wystarczającej ilości energii słonecznej. W przeciwnym wypadku na tych praktycznych lampach solarnych nie będzie można w pełni polegać.

  Czy dostępne są lampy ogrodowe stojące LED z gniazdem wtykowym?

  Miłośnicy funkcji dodatkowych będą zachwyceni. Lampy ogrodowe stojące LED z gniazdami wtykowymi są wyjątkowo praktyczne. Bęben kablowy to już przeszłość – prąd można czerpać wszędzie tam, gdzie znajduje się lampa ogrodowa stojąca LED. Do telefonu komórkowego, nożyc do żywopłotu, kosiarki do trawy. Zakup takiej lampy bardzo się opłaca – szczególnie w przypadku ogrodników-hobbystów, którzy cenią sobie komfort. 

  Lampy ogrodowe stojące LED

  Montaż zawsze należy zlecać elektrykowi
  Elektryka to zadanie dla specjalisty. Specjalista doskonale zna się na układaniu kabli ziemnych i wymaganych stopniach ochrony. Elektryk-hobbysta nigdy nie powinien podejmować się samodzielnie montażu lamp ogrodowych.

  Ważne informacje dotyczące stopni ochrony IP:
  lampa przeznaczona do instalacji na terenie zewnętrznym powinna posiadać odpowiedni stopień ochrony. Stanowi on gwarancję zabezpieczenia przed brudem i wilgocią. W przypadku, gdy lampa ogrodowa stojąca LED będzie czasem narażona na działanie deszczu, konieczny jest stopień ochrony IP44 lub wyższy, który zabezpieczy stylową lampę przed wnikaniem ciał obcych o wielkości powyżej jednego milimetra i wodą rozpryskową.

  Przegląd możliwych stopni ochrony można znaleźć w umieszczonej poniżej praktycznej tabeli: 

  W przypadku dodatkowych pytań dotyczących lamp ogrodowych stojących LED prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 307 14 83 lub skorzystać z formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź.

   

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.