Lampy stojące drewniane

Polecane produkty w tej kategorii

  Drewniane lampy stojące – naturalne światło zapewniające idealną przytulność

  Drewniane lampy stojące wyglądają elegancko, niezależnie od tego jaki styl reprezentują i jaki design posiadają. Można je łatwo podłączyć bez uprzedniej wiedzy technicznej. Jest to możliwe dzięki obecności gniazda wtykowego. Lampy podłogowe zapewniają przepiękne, relaksujące światło w każdym pomieszczeniu, dając uczucie niezwykłej przytulności i tworząc domowy nastrój. Stanowią one komfortowe oświetlenie strefowe. Drewniana lampa stojąca nadaje się idealnie jako oświetlenie miejsca do czytania.

  Lampa podłogowa drewniana
  Northern Diva - lampa podłogowa dębowa z przyciemniaczem
  Santa & Cole TMM - Lampa podłogowa, drewno wiśniowe, biała

  Czy istnieją drewniane lampy stojące z diodami LED?

  Oczywiście! Diody LED bowiem to współczesne oblicze technologii oświetleniowej. A także jej przyszłość. Na rynku istnieją jeszcze żarówki tradycyjne i lampy halogenowe, ich dni są jednak policzone. Te produkty mają bowiem negatywny wpływ na środowisko i na zawartość portfela.

  Całkiem inaczej wygląda to w przypadku żarówek LED:

  • żywotność ich sięga do 50 000 godzin, co sprawia, że w tym przedziale czasowym nie trzeba się martwić o wymianę źródła światła,
  • ponadto zapewniają oszczędność energii na poziomie 90% w porównaniu z żarówkami tradycyjnymi i 60% w porównaniu z lampami halogenowymi,
  • w przeciwieństwie do świetlówek kompaktowych nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak rtęć,
  • wytwarzają też światło o 100% jasności natychmiast po włączeniu,
  • z racji swej kompaktowości zapewniają też liczne możliwości designerskie.

  A najlepsze jest to, że mamy możliwość wyboru. W zależności od preferencji można wybrać model drewnianych lamp stojących z technologią LED zamontowaną na stałe lub też produkt z wymienianymi żarówkami, w którym łatwo można zamontować żarówki LED, tzw. retrofit.

  Czy drewniane lampy stojące można także ściemniać?

  Purystyczna lampa podłogowa LED Libe STL

  Możliwość ściemniana zależy od wybranego modelu lampy. To bowiem, czy drewniana lampa stojąca jest ściemniana czy nie, jest już kwestią samego produktu.

  W naszym sklepie łatwo można zdefiniować, czy dany model lampy posiada możliwość ściemniania, jeżeli w szczegółach produktu widnieje informacja „Ściemniacz – w zestawie” lub „Ściemniacz – ze ściemniaczem dotykowym” od razu wiadomo, iż podany model posiada taką funkcję. Jeżeli lampa jest jeszcze zaopatrzona w żarówki LED zamontowane na stałe, można je natychmiast ściemniać. Jeżeli natomiast żarówki znajdujące się w drewnianej lampie stojącej można wymieniać, wystarczy wkręcić ściemnianą żarówkę LED. Wtedy można zmniejszać jasność światła lampy.

  Czy istnieją także drewniane lampy podłogowe o modnym wyglądzie trójnogu?

  Oczywiście, na rynku istnieje wiele modeli takich lamp. Trójnożne lampy podłogowe są bardzo popularne za sprawą najnowszych trendów designerskich, do ich produkcji używa się ponadczasowych, pięknych materiałów, takich jak drewno, sprzyjających powstawaniu przytulnego nastroju. Lampy stojące na trójnogu to supermodny, nowoczesny, a przy tym niezwykle nastrojowy i komfortowy sposób na oświetlenie własnych czterech ścian. Taka modna drewniana lampa stojąca o stylistyce trójnogu nie ma ograniczeń co do samych designów i stylu aranżacji. W zależności od upodobania można wybrać model skandynawski, industrialny, czy też rustykalny lub całkiem nowoczesny.

  Nasza rada: w ostatnim czasie lampy trójnożne są absolutnym must have. Jeżeli decydujemy się na wybór takiego właśnie rodzaju lampy obok sofy w salonie, dobrze byłoby wybrać również lampę o stylistyce trójnogu na stolik kawowy lub komodę. Szeroki asortyment drewnianych lamp stołowych można znaleźć w naszym sklepie.

  Drewniana lampa podłogowa Thea o czarno-złotym odcieniu
  Piękna lampa podłogowa na statywie Aldgate
  Lampa podłogowa tekstylna Maura z podstawą drewnianą

  Czy istnieją drewniane lampy stojące z kloszem?

  Drewniane lampy stojące wyglądają bardzo naturalnie, za ich sprawą wnętrze staje się przytulne i klimatyczne. Zwłaszcza wtedy, gdy te lampy z drewna zostaną zaopatrzone w klosz. Nie chodzi jednak tutaj o jakikolwiek klosz. Najlepiej, aby lampa miała klosz okrągły, wykonany z tkaniny. Tekstylny klosz nadaje drewnianej lampie stojącej jeszcze więcej przytulności, a światło jest emitowane do pomieszczenia jako nastrojowe i delikatne, a przy tym nie oślepia. Idealnie nadaje się jako element wystroju wnętrza tuż obok sofy, bądź ulubionego fotela.

  Nasza rada: warto wybierać drewniane lampy stojące o modnej stylistyce trójnogu wyposażone w piękny klosz z tkaniny. Powyższe modele są niezwykle modne – taka kombinacja oświetleniowa zapewnia jasne światło i przytulność, wygląda modnie i nowocześnie.

  Na jaki styl aranżacji zdecydować się wybierając drewniane lampy stojące?

  Drewno to drewno. Co to oznacza: ma ono własny, niepowtarzalny charakter i emanuje przytulnością. Sprawia przez to wrażenie naturalności i pozwala we własnych czterech ścianach stworzyć niepowtarzalny nastrój. Mimo to- drewno nie jest drewnu równe, tak samo jest też z lampami – jedna drewniana lampa podłogowa nie będzie taka sama jak inna. Drewniane lampy stojące cechują się bardzo dużym zróżnicowaniem.

  Można zatem wybrać elegancką drewnianą lampę stojącą w kolorach czarnym i złotym, która doda blasku i klasy wnętrzu lub pokusić się na lampę z jasnego drewna z białym kloszem, aby nadać wnętrzu zarys skandynawski. Czy też wybrać drewnianą lampę stojącą znanej designerskiej marki. Widać więc tutaj, że drewno pozostaje drewnem. Jego wygląd i style obróbki są jednak różne, tak samo jak różne są drewniane lampy stojące.

  Lampy podłogowe drewniane
  Lampy podłogowe drewniane
  Lampy podłogowe drewniane

  W przypadku dodatkowych pytań odnośnie drewnianych lamp stojących prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem doradców pod numerem telefonu 22 307 14 83  lub skorzystać z formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.