Lampy stojące z materiału

Lampy stojące z materiału to obiekt sztuki designerskiej z fascynującym surowcem

Już przed stuleciami człowiek bardzo lubił tkaninę, jako materiał do wykonania prawdziwych dzieł sztuki wśród ubrań. Na przykład dawne Chiny były sławne dzięki wybitnej sztuce tworzenia z jedwabiu. Jeżeli nowoczesny obiekt aranżacji wnętrz, jakim jest lampa stojąca, jest zaprojektowany z kloszem, to tworzy to podstawę kreacji naprawdę niezwykłych produktów oświetleniowych – ponieważ lampy stojące z materiału są uniwersalnym obiektem designerskim, którego projekt ogranicza jedynie fantazja danego designera.

Tajemnicze oświetlenie określonych miejsc zapewniają lampy stojące z kloszem

Lampy stojące z materiału, a więc lampy stojące z kloszem z materiału, są idealnym środkiem oświetlenia konkretnego miejsca i wspaniale nadają się do przytulnie urządzonych wnętrz mieszkalnych. Szczególnego uroku nadaje im zastosowany klosz z tkaniny. Z jednej strony przepuszcza on światło, a z drugiej – światło to nie razi, co tworzy szczególne oświetlenie. Można je umieścić na przykład obok kanapy lub fotela, aby wypełnić dane miejsce niezbyt krzykliwym, ale za to niesamowicie odpowiednim, przytulnym światłem.

Piękne światło i piękne lampy – możliwe projekty lamp stojących z kloszem

Tkanina jest uniwersalnym materiałem, który można kształtować w różny sposób. Kształt klosza lampy stojącej korzysta w związku z tym z indywidualności materiału – i stelaża! Także stelaż możne być indywidualnie zaprojektowany i wraz z danym kloszem tworzy ekscytujące możliwości do różnych wnętrz mieszkania. Na przykład biały klosz ze złotym, a nawet możliwie modelowanym stelażem ma szczególnie szlachetny wygląd, podczas gdy czarny stelaż z kloszami w mocnych kolorach ma bardzo nowoczesny wygląd i nadaje się do nowoczesnego mieszkania lub nawet do pomieszczeń siedziby spółki. Tkanina i stelaże tworzą tu każdorazowo jedność, a żadna z nich nie jest podobna do innej.

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.