Lampy stołowe LED

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy stołowe LED – powiew nowoczesności na stole

  Technologia LED to przyszłość, ale i teraźniejszość nowoczesnej technologii oświetleniowej. Pozwala oszczędzać pieniądze i energię elektryczną, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska. A gdyby tak połączyć tę nowoczesną technologię z prawdziwym klasykiem wśród lamp, czyli lampą stołową? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Powstałaby lampa, która może tylko zachwycać. Lampa, która zapewnia najlepsze światło do oświetlenia obszarowego – na biurku lub na stoliku obok wygodnego fotela do czytania. Lampa, która jest dostępna w najróżniejszych atrakcyjnych, modnych formach i stylach, ale także wyposażona w nowoczesną technologię oferującą same zalety. Mowa oczywiście o lampie stołowej LED!

  Jak wygląda nowoczesna lampa stołowa LED?

  Nowoczesność to cecha wszystkich lamp stołowych LED – przede wszystkim pod jednym względem. I nie chodzi tutaj o wzornictwo, tylko o zastosowaną technologię oświetleniową. Zawsze jest to technologia LED – w postaci zintegrowanych na stałe diod LED lub wymiennych źródeł światła, tzw. retrofitów, które są dostarczane wraz z lampą. Nowoczesne lampy stołowe LED mogą się bardzo różnić pod względem wzornictwa. Mogą wyglądać bardzo elegancko i klasycznie, ale również reprezentować styl skandynawski lub industrialny. Do nowoczesnej technologii w naturalny sposób pasuje również nowoczesne wzornictwo. Lampy stołowe LED w nowoczesnym stylu są zazwyczaj wyposażone w zintegrowane na stałe diody LED. Mają zredukowaną, prostą formę. Aspekty funkcjonalne są ważniejsze niż walory dekoracyjne – szczególnie w przypadku lamp biurkowych.

  Lampy stolowe led
  Lampy stolowe led
  Lampy stolowe led
  Lampy stolowe led

  Czy dostępne są lampy stołowe LED z USB?

  Oczywiście, że tak. Wystarczy wyobrazić sobie następującą sytuację. Siedzimy przy biurku, a w jego pobliżu jest tylko jedno gniazdo wtykowe. Są jednak dwie rzeczy, które koniecznie trzeba do tego gniazda wtykowego podłączyć – ponieważ bez nich przy biurku nic nie da się zrobić. Pierwsza z nich to lampa stołowa. Bez niej szybko zrobi się ciemno. Druga to telefon komórkowy – a dokładnie przewód do ładowania. Akumulator naładowany w 5% naprawdę nie wystarczy na długo. Prawdziwy dylemat, ale w rzeczywistości tylko pozorny. Bardzo prostym rozwiązaniem w takiej sytuacji są lampy stołowe LED z wyjątkowo praktycznym portem USB.

  Dzięki niemu można bardzo łatwo rozwiązać problem. Wystarczy zupełnie normalnie podłączyć lampę stołową LED do gniazda wtykowego, a potem podziwiać jej absolutnie fantastyczny design i wykorzystać światło, aby szybko i sprawnie wykonać papierkową robotę. W tym czasie można też naładować telefon komórkowy – a może nawet tablet – za pomocą złącza USB, które znajduje się zazwyczaj w stopie lampy. Z pozornie trudnej sytuacji można więc wyjść bez stresu, za to z doskonałym światłem i pełną baterią telefonu komórkowego.

  Czy lampy stołowe LED są wyposażone w funkcję zmiany barw RGB?

  Tak, ale nie wszystkie. To, czy nowa lampa stołowa LED oferuje tę przydatną funkcję, czy nie, zależy od modelu lampy. Aby sprawdzić, czy konkretna lampa może świecić na zielono, czerwono i niebiesko, wystarczy zajrzeć do opisu artykułu albo sprawdzić, czy w szczegółach dotyczących produktu znajduje się informacja „Barwa światła – multicolor”. Taka adnotacja szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  Obsługa lampy stołowej z funkcją zmiany barw RGB jest bardzo prosta. Można użyć do tego celu dostarczonego pilota albo telefonu komórkowego, za pomocą aplikacji można bezproblemowo obsługiwać oświetlenie. Bardzo modne są np. produkty Philips Hue. Warto wypróbować Philips Hue Living Colors!

  Przydatna informacja: nawet 10-letnią lampę stołową można bardzo łatwo wyposażyć w funkcję zmiany barw RGB, funkcję ściemniania czy inne interesujące, nowoczesne funkcje. Wystarczy wyszukać spośród naszych inteligentnych źródeł światła model z odpowiednim gwintem, wkręcić go do lampy i zainstalować na smartfonie aplikację lub – jeszcze prościej – sięgnąć po dostarczonego pilota. Takie zabiegi w okamgnieniu spektakularnie unowocześnią starą lampę.

  Lampy stolowe led

  Czy dostępne są lampy stołowe LED z funkcją ściemniania?

  Lampy stołowe LED z funkcją ściemniania są wyjątkowo praktyczne, gdyż jasność światła można regulować dowoli. Za pomocą bardzo praktycznego ściemniacza dotykowego, który znajduje się bezpośrednio na lampie można przyciemniać i rozjaśniać światło.

  W szczegółach dotyczących produktu można sprawdzić, czy umieszczona w koszyku lampa stołowa posiada funkcję ściemniania. Jeśli znajduje się tam informacja „Możliwość ściemniania – tak”, to światło faktycznie można ściemniać. Pod warunkiem, że lampa jest wyposażona w zintegrowaną na stałe technologię LED. Jeśli nie – trzeba wkręcić ściemnianą żarówkę LED.

  Nasza rada: szczególnie w przypadku lamp stołowych LED na biurko można nie tylko ściemniać światło, ale i zmieniać barwę światła. Aby mieć dostęp do jeszcze większej ilości funkcji oświetleniowych, również w lampie stołowej LED, na przykład funkcji zmiany barw RGB, można wykorzystać bardzo prosty sposób! Wystarczy wybrać lampę stołową LED z pilotem lub sterowaną za pośrednictwem aplikacji – jak np. Philips Hue Livin Colors - nagrodzony design i możliwość wyboru spośród ponad 16 milionów barw światła.

  Czy dostępne są lampy stołowe LED z akumulatorem?

  Lampa stołowa to relatywnie prosty i interesujący sposób na uzyskanie pięknego oświetlenia obszarowego we własnych czterech ścianach. Jest dostępna w wielu najróżniejszych formach i – w przeciwieństwie do lamp wiszących czy lamp ściennych – można ją bardzo łatwo podłączyć do najbliższego gniazda wtykowego. Nowoczesne lampy stołowe LED są dzisiaj dostępne nie tylko z wtyczką, którą można podłączyć do gniazda wtykowego, ale i ze zintegrowanym akumulatorem.

  Dzięki niemu wszystko jest jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe niż dotychczas. Lampę stołową LED można wszędzie ze sobą zabrać. W przypadku niektórych modeli nawet na zewnątrz – trzeba tylko zwrócić uwagę na odpowiedni stopień ochrony. Czas świecenia takiej lampy stołowej zależy od modelu i wynosi od 3 do 15 godzin. Kiedy akumulator się wyczerpie, lampę można bardzo łatwo ponownie naładować za pomocą USB.

  Lampy stolowe led
  Lampy stolowe led
  Lampy stolowe led
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.