Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu

Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu

Dosyć znane są lampy z czujnikami ruchu stosowane na zewnątrz. Tam umożliwiają dostrzeżenie pułapek, o które można by się potknąć oraz odstraszają nieproszonych nocnych gości. Ale lampy z czujnikami ruchu są także we wnętrzach nadzwyczaj pomocnym wyposażeniem. Przede wszystkim w korytarzach i pomieszczeniach, do których wchodzi się tylko okazjonalnie, a wtedy także najczęściej z pełnymi rękoma (na przykład schody i pomieszczenia w piwnicy, na poddaszu lub w garażu), tam wszędzie lampy z czujnikiem ruchu zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Komfort, ponieważ nie trzeba już odstawiać kosza na bieliznę lub skrzynki z piwem, aby włączyć światło. Bezpieczeństwo, ponieważ nie trzeba próbować po omacku w ciemności szukać włącznika. W końcu zna się przecież drogę. Jeżeli jednak synek zaparkował w międzyczasie swoją deskę w piwnicy, często jest się przy następnych drzwiach szybciej, niż się tego chce. Lampy z czujnikiem ruchu pomagają uniknąć takich wypadków. Proszę rozejrzeć się spokojnie po naszym sklepie internetowym, znajdą tam Państwo także lampy z czujnikami ruchu do wnętrz w wielu typach wykonania do sufitów i ścian.

Automatyczne włączanie światła umożliwiają lampy z czujnikami ruchu

Lampy z czujnikami ruchu są dlatego tak popularne, że nie potrzeba do nich praktycznie przełącznika, ewentualnie nie trzeba go obsługiwać. Lampa z czujnikiem, inaczej mówiąc, to lampa z czujnikiem ruchu i czujnikiem zmierzchowym, tzn. mieści w sobie dwa czujniki: jeden do stopnia jasności ew. ciemności, od jakiego powinna być włączana i jeden do rozpoznawania osób i wykrywania ruchu. Ten ostatni odpowiada za to, że lampa z czujnikiem włącza się. Czas włączenia lampy z czujnikiem można indywidualnie zaprogramować, tzn. można np. ustawić, że światło ponownie wyłączy się po dwóch minutach od ostatniego wykrycia ruchu. Ta szczególna technika czyni lampy z czujnikami tak oszczędnymi w zakresie energii i kosztów, ponieważ nigdy nie palą się niepotrzebnie, nie trwonią energii, chociaż nie ma już nikogo w pomieszczeniu, kto potrzebowałby światła.

Lampy sufitowe z czujnikiem do wielu wnętrz

Lampy sufitowe są z całą pewnością rodzajem lamp, który można spotkać w każdym domu. Dlatego także nie dziwi coraz większy popyt na lampy sufitowe z czujnikiem – po prostu zapewniają one pewne bezpieczeństwo i szczególny komfort. Być może mniej w salonie lub sypialni, ale z pewnością więcej stosuje się ich na korytarzach i w piwnicach lub pokojach przejściowych. Aby móc w pełni korzystać z zalet lampy sufitowej z czujnikiem i delektować się jej użytkowaniem, zaleca się zakup albo lampy sufitowej z czujnikiem z wbudowanymi już lampami LED lub z halogenami. Te obydwa rodzaje żarówek są odporne na częste włączanie i natychmiast w momencie włączenia zapewniają pełną jasność.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.