Lampy wiszące dla dzieci

Lampy wiszące dla dzieci

Lampa wisząca zapewnia generalnie niezbędne oświetlenie podstawowe pomieszczenia. To samo zadanie musi spełniać także lampa wisząca do pokoju dziecięcego. Powinna ona dawać najmłodszym wystarczającą jasność do zabawy nawet na podłodze, ponieważ dzieci, inaczej niż dorośli, pozostają także w ciągu dnia w swoim pokoju, zajmując się najrozmaitszymi zajęciami. Warto przy tym dodać, że lampa wisząca do pokoju dziecięcego jest na ogół ważną częścią oświetlenia pokoju dziecięcego i musi zapewniać odpowiednie oświetlenie tego pomieszczenia. Wszystko po to, by dziecko miało wystarczającą ilość światła do majsterkowania, odrabiania lekcji lub czytania w łóżku. Oczywiście lampa wisząca dla dzieci powinna zostać uzupełniona dodatkowo o lampkę na biurko i lampkę do stolika nocnego.

Różnorodność lamp wiszących do pokoju dziecięcego

Oprócz funkcji, które mają pełnić lampy wiszące dla dzieci, powinny one także ładnie wyglądać. Warto bowiem pamiętać, że nawet mniejsze dzieci mają stosunkowo dokładne wyobrażenie na temat wymarzonej lampy do swojego pokoju. Wielu producentów kieruje się przy wyborze motywów do swoich lamp wiszących do pokoju dziecięcego aktualnymi medialnymi idolami dzieci. Modne są na przykład lampy z wizerunkami postaci z filmów animowanych jak „Auta“, „Kapitan Sharky“ lub „Spider Man“. Lampy wiszące do pokoju dziecięcego dziewczynek często zdobią księżniczki lub Hello Kitty, podczas gdy na lampie do pokoju chłopca często można zobaczyć piratów, auta lub klownów. Ale na lampach wiszących do pokoju dziecięcego można znaleźć także neutralne motywy – jak słońce, chmury lub zwierzęta.

Aspekty dotyczące bezpieczeństwa przy wyborze lampy wiszącej dla dziecka do pokoju dziecięcego

Mimo że każda lampa dziecięca wisząca zamontowana jest poza zasięgiem mniejszych dzieci, to jednak przy zakupie oświetlenia do pokoju dziecięcego należy zawsze uwzględniać kwestie bezpieczeństwa. Lampa wisząca do pokoju dziecięcego nie może zawierać substancji toksycznych, a także zbyt mocno nagrzewać się podczas pracy. Dobrym rozwiązaniem jest więc zastosowanie oświetlenia w wydzielającej mało ciepła technologii LED – co może uchronić dziecko przed oparzeniem. Bardzo ważne jest też stosowanie produktów o wysokiej jakości, które ograniczają potencjalne inne zagrożenia związane z nietrwałością konstrukcji, czy zbyt słabym zabezpieczeniem przed przypadkowym porażeniem prądem. Gdzie można w dobrej cenie kupić takie właśnie lampy wiszące dla dzieci? Z pewnością warto spróbować w naszym sklepie!

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.