Lampy wiszące kryształowe

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy wiszące kryształowe

  Z pewnością charakter kryształowych lamp wiszących opisują słowa: urok i styl. Najczęściej stosowane są jako źródło światła nad stołem jadalnym, gdzie dzięki zamontowanym kryształkom tworzą błyszczące akcenty świetlne.

  Co to jest lampa wisząca?

  Mianem lamp wiszących określa się lampy do salonów, które, w przeciwieństwie do lamp sufitowych, nie są w całości przytwierdzone do stropu, a jedynie połączone z nim za pomocą linki lub łańcucha. Lampy wiszące, które często mają regulowaną wysokość, można dopasować do warunków w pomieszczeniu. Ze względu na ich stożek świetlny i zasięg niekoniecznie nadają się do kompletnego oświetlenia pomieszczenia, ale w zamian za to zapewniają szczególnie przytulne oświetlenie, będące w opozycji tak do światła bezpośredniego, jak i pośredniego.

  Lampa wisząca kryształowa – szlachetny wariant lamp wiszących

  Kryształowe lampy wiszące zawdzięczają swoją dużą siłę oświetlenia i wyrazu wielu małym i dużym szlifowanym kamieniom szklanym. Słowo kryształ pochodzi od greckiego ‘krýstallos’ i oznacza lód. Przypuszczalnie w antycznej Grecji znaleziono w trakcie prac górniczych kryształy kwarcu, które uznano za lód. Błyszczące kamienie kryształowych lamp wiszących to tak naprawdę szlifowane i polerowane szkło, które dzięki wysokiemu współczynnikowi załamania światła odbija je tysiąckrotnie we wszystkich kierunkach.

  Lampy wiszące z kryształkami

  Wpisując w wyszukiwarkę słowa „lampa wisząca kryształki” bez wątpienia trafimy na setki wzorów oświetlenia tego typu. Wynika to z ich dużych walorów wizualnych i estetycznych, a także faktu, że, w zależności od wzoru, lampy wiszące z kryształkami można zastosować zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

  Jeśli więc potrzebna jest Państwu lampa wisząca z kryształkami, to zapraszamy do zakupów! W naszym asortymencie każdy znajdzie bowiem kryształowe lampy wiszące najróżniejszego rodzaju – zarówno lampy klasyczne, jak i designerskie, w różnej kolorystyce. Bez wątpienia kryształowa lampa wisząca stworzy stylową atmosferę w każdym salonie lub jadalni i zapewni błyszczące oświetlenie najwyższej klasy.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.