Oświetlenie meblowe podszafkowe

Oświetlenie podszafkowe - aby Państwa kuchnia była perfekcyjnie oświetlona!

Perfekcyjnym rozwiązaniem dla optymalnego oświetlenia każdej strefy roboczej w kuchni jest kuchenne oświetlenie podszafkowe. W szczególności blat roboczy jest miejscem w kuchni, które powinno być najlepiej oświetlone, ponieważ tam w prawdziwym znaczeniu tego słowa robi się gorąco. Niestety najczęściej nad blatem roboczym wisi szafka, która rzuca cień i utrudnia zamocowanie lampy. Także lampa sufitowa w kuchni nie stanowi dużej pomocy, ponieważ jej światło najczęściej nie dochodzi do blatu roboczego – sami je bowiem zasłaniamy. Oświetlenie podszafkowe może łatwo rozwiązać ten problem.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór oświetlenia podszafkowego, jak np. modele z naturalnym białym światłem LED lub odchylane i zajmujące mało miejsca oraz dające się łatwo zamontować w kuchniach, szafkach ściennych lub regałach. W ten sposób przy pomocy oświetlenia podszafkowego rozjaśnią Państwo każdy ciemny kąt Państwa kuchni.

Kto lubi dodatkowe kolory w swojej kuchni, może sięgnąć do pośredniego oświetlenia mocowanego przy szafkach lub ladach w postaci taśmy LED. Taśmę LED mocuje się za pomocą taśmy klejącej znajdującej się na odwrocie. Za pomocą pilota zmienia się kolor światła emitowanego przez taśmę LED, przy czym proponowany zestaw zawiera wszystkie te elementy.

Szczególnie praktyczne jako oświetlenie podszafkowe są małe żarówki LED, które wystarczy tylko przykleić we właściwym miejscu. Perfekcyjnie wtapiają się w każdą kuchnię, czy to nowoczesną, klasyczną czy w stylu rystykalnym. Oświetlenia tego rodzaju nie trzeba specjalnie maskować, a jednocześnie - te małe żarówki LED mogą bardzo wiele zdziałać, jak na swoją wielkość.

Kuchenne oświetlenie podszafkowe jest perfekcyjnym rozwiązaniem właściwego oświetlenia do gotowania.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.