Oświetlenie meblowe wpuszczane

Oprawa meblowa wpuszczana - to światło wprowadzone do Państwa szaf!

Oprawy meblowe wpuszczane są to małe lampy, które nadają się do zabudowy w drewnie, to znaczy w meblach. W przeciwieństwie do reflektorów meblowych napowierzchniowych, są one wbudowywane w mebel, a nie montowane od góry. I tak oprawy meblowe wpuszczane można zamontować np. w regałach na książki, komodach, gablotach i w szafach wszelkiego rodzaju. Oprawy meblowe wpuszczane są bardzo praktyczną możliwością wniesienia światła do ciemności wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie, ale nie wchodzi w grę zwykłe źródło światła, np. w szafach na ubrania. Jednak nie tylko aspekt praktyczny odgrywa dużą rolę w przypadku tych opraw. Nie można nie doceniać korzyści estetycznych. Po zamontowaniu w regałach lub gablotkach uzyskuje się cudowne efekty świetlne, które mistrzowsko prezentują np. książki, szkła lub okazy kolekcjonerskie.

Oprawy meblowe wpuszczane - to prawie niewidzialni pomocnicy

Design opraw meblowych wpuszczanych jest najczęściej minimalistyczny i nowoczesny - zupełnie według motta: Nie musimy być widzialni! Chcemy tylko, aby inni dzięki nam dobrze widzieli! Dokładnie, to jest zadanie opraw meblowych wpuszczanych: pomagają użytkownikowi znaleźć zgubione skarpetki w rogu szafy lub pod łóżkiem, a przy tym prawie całkowicie znikają w danym meblu. Zależnie od modelu oprawy te mają większą lub mniejszą głębokość zabudowy i są montowane na stałe lub odchylane. Także praktyczne żarówki LED, które nakleja się na powierzchnię mebla i są zasilane bateriami, znajdują się w asortymencie naszych opraw meblowych wpuszczanych.

Wiele inteligentnych rozwiązań w zakresie oświetlenia do wnętrz mieszkalnych i rekreacyjnych, które umożliwiają oprawy meblowe wpuszczane, znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Proszę poszperać w asortymencie tych opraw niezbędnych optycznie i funkcjonalnie.

Oprawy wpuszczane - to czyste światło

Oprawy wpuszczane są „tymi skromnymi” wśród źródeł światła. Dlatego też oprawy wpuszczane znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest czyste światło, a żadna oprawa lampy ma nie przyciągać naszej uwagi. Jedynie oświetlany obiekt znajduje się w centrum zainteresowania. Oprawy wpuszczane wtapiają się dyskretnie w sufity i ściany, a nawet w podłogę i szlachetnie wycofując się zapewniają światło wszędzie tam, gdzie oprócz światła nie potrzeba niczego więcej. Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór opraw wpuszczanych - na pewno także Państwo znajdą coś odpowiedniego.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.