Praca

Lampenwelt GmbH jako pracodawca

Lampy.pl jest najczęściej odwiedzanym sklepem internetowym w branży oświetleniowej. Jako rynkowy lider stanowi punkt odniesienia w kwestii lamp i źródeł światła. W zasięgu Europy spółka Lampenwelt sprzedaje oświetlenie na wyspecjalizowanych stronach internetowych: lampenwelt.de, lampenwelt.at, lampenwelt.ch, luminaire.fr, lampen24.nl, lampegiganten.dk, lampegiganten.no, lamp24.se, lights.co.uk, lampen24.be, lampara.es, lampade.it, lights.ie, Nettilamppu.fi stanowiących drogę do sukcesu.

Firma świadoma jest, iż wiele czynników ma wpływ na obecny sukces. Począwszy od produktów wysokiej jakości, poprzez systemy zarządzania, optymalne strategie, skuteczne procesy i wspaniałe zaplecze przedsiębiorstwa.

Jednak największym czynnikiem sukcesu są pracownicy. To oni są najważniejszym ogniwem firmy. Płaskie hierarchie charakteryzują codzienną współpracę. Indywidualni pracownicy mają duże pole manewru i każdy ma możliwość osobistego rozwoju. Ważne jest dla nas to, aby nasi pracownicy w pełni wykorzystywali swój potencjał. Dlatego szukamy ludzi z charakterem i wartościowymi kompetencjami. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, perspektywy rozwoju i atrakcyjnych zarobków.

Zespół Lampenwelt GmbH osiągnął roczny wskaźnik wzrostu na poziomie 200% i zapewnił firmie najnowocześniejszą logistykę, aby móc zaoferować swoim klientom największy wybór lamp w Europie. Firma Lampenwelt GmbH jest bardzo dumna ze swoich pracowników, a pracownicy są dumni z sukcesu Lampenwelt GmbH.

Mówisz po niemiecku lub chcesz się tego języka nauczyć? Czy zawsze szukasz nowych wyzwań? Chcesz dołączyć do zespołu ukierunkowanego na sukces i rozpocząć nową pełną wrażeń zawodową przygodę?

Aplikuj CV i list motywacyjny.

Oferty pracy Lampenwelt GmbH


  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.