Reflektory zewnętrzne

Reflektory zewnętrzne kierują estetyczne efekty świetlne w określony punkt

Profesjonalna aranżacja świetlna może w nocy zamienić każdy budynek w zamek z bajki. Domy, ogrody, stare wieże ciśnień lub ruiny zamku oświetlone reflektorami zewnętrznymi stają się atrakcjami. Reflektory zewnętrzne są prawdziwymi iluzjonistami, fascynującymi talentami transformacji i świetlnej techniki maskowania. Odpowiednio zastosowane tworzą absolutnie każdą pożądaną atmosferę i nastrój.

Reflektory zewnętrzne dają niemal nieograniczone możliwości dla domu i ogrodu. Oświetlone drzewa i krzewy, podświetlone fontanny i strumyki nadają ogrodowi niepowtarzalny urok.

Reflektory zewnętrzne są dostępne w atrakcyjnym bogactwie najróżniejszych modeli i systemów: Jako stojące reflektory do oświetlania dróg, jako reflektory zewnętrzne z grotem ziemnym, w nowoczesnych sześciennych kształtach, do montażu na ścianie lub jako reflektory wpuszczane w podłoże.

Reflektory zewnętrzne można stosować elastycznie:

Równie dobrze mogą służyć w celu zwiększenia bezpieczeństwa - otaczając jasnym światłem wejście do domu, jak i - wyposażone w technologię LED - mogą być wykorzystywane do wizualnego podkreślenia nastroju na imprezie.

Czy zamontują Państwo swój reflektor zewnętrzny na ścianie, czy na statywie lub wbijecie za pomocą grota w podłoże, to zależy tylko od Państwa kreatywności, fantazji i możliwości aranżacji.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.