Żarówki LED ściemnialne

Polecane produkty w tej kategorii

  Ściemnialne żarówki LED

  Wiadomo, że żarówki LED są bardziej efektywne energetycznie niż tradycyjne żarówki. Ciężko jest jednak zrezygnować z przytulnego światła starej, dobrej żarówki tradycyjnej. Na szczęście wcale nie jest to konieczne. Dobra wiadomość jest taka, że żarówki LED można również ściemniać, dzięki czemu światło jest bardziej przytulne. Ale tylko wtedy, gdy posiadają taką funkcję.

  Jak rozpoznać ściemnialne żarówki LED?

  To bardzo proste. W naszym sklepie, w szczegółach dotyczących produktu, znajduje się podpunkt „możliwość ściemniania”. Taka informacja umieszczona jest również na opakowaniu. Sprawa jest więc jasna. W razie wątpliwości nasz zespół doradców chętnie odpowie na wszelkie pytania. Dane kontaktowe można znaleźć poniżej.

  E27 7.5W Lampenwelt.com
  Jak znaleźć ściemnialną żarówkę LED z odpowiednim cokołem?

  Jak znaleźć ściemnialną żarówkę LED z odpowiednim cokołem?

  Również w tym przypadku należy zajrzeć do szczegółów dotyczących produktu. W podpunkcie „rodzaj gwintu” znajduje się informacja, co musi mieć lampa, aby pasować do cokołu żarówki. Wyszukiwanie ułatwia nasza praktyczna funkcja filtrowania. Można tutaj zaznaczyć wszystkie wymagane cechy. Na przykład G9, E14 lub GU10.

  Jaki ściemniacz jest odpowiedni do ściemnialnych żarówek LED?

  Ściemnialne żarówki zostały już kupione? A więc pierwszy krok za nami. Teraz potrzebny jest tylko odpowiedni ściemniacz. Na opakowaniu znajduje się informacja o rodzaju urządzenia. Często są to modele z regulacją fazy. W przypadku szczegółowych pytań dotyczących tego zagadnienia prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców. Dane kontaktowe można znaleźć poniżej.

  Dlaczego ściemnialna żarówka LED brzęczy i migocze?

  Przyczyną jest prawdopodobnie użycie niewłaściwego ściemniacza. Zawsze trzeba dokładnie sprawdzić, jaki model jest odpowiedni dla danej żarówki z funkcją ściemniania. Taką informację można znaleźć w danych technicznych. Na opakowaniu znajdują się dane dotyczące kompatybilności.

  Co się stanie, gdy spróbujemy ściemnić żarówkę LED bez funkcji ściemniania?

  Ściemnianie żarówki LED bez funkcji ściemniania? To nie jest dobry pomysł. Po pierwsze, można uszkodzić ściemniacz. Po drugie, żarówka prawdopodobnie zacznie migać. Albo nawet się nie włączy. W najgorszym przypadku przedwcześnie się przepali. Ściemniacz i żarówka będą nadawać się do wyrzucenia.

  Dobra rada: jeśli komuś mimo wszystko przyjdzie do głowy pomysł, żeby zastosować ściemnialną żarówkę i po prostu jej nie ściemniać, to mówimy otwarcie: to również nie jest dobry pomysł. Nawet jeśli ściemniacz będzie ustawiony na 100 procent, zarówno ściemniacz, jak i żarówka mogą ulec uszkodzeniu. Trzeba po prostu zaakceptować fakt, że jedno do drugiego nie pasuje. Tutaj nie ma kompromisów. Jedyne rozwiązanie w tym przypadku to wymiana ściemniacza na zwykły przełącznik.

  Czy dostępne są ściemnialne żarówki LED marki Osram?

  Jeśli ktoś miał dobre doświadczenia z produktami konkretnego producenta i przy okazji kolejnego zakupu nadal chce zaufać jego żarówkom, to jest to oczywista decyzja. Jeśli coś działa dobrze, nie należy tego zmieniać. Jeśli na przykład dobrze sprawdzały się produkty Osram, to w polu filtra wyszukiwania producenta należy zaznaczyć właśnie tę markę. W ten sposób wyświetlone zostaną wyniki dopasowane do indywidualnego wyboru.

  Czy istnieją również modernizowane żarówki LED z funkcją ściemniania?

  Gwoli wyjaśnienia, wszystkie żarówki LED ze sprawdzonymi, starymi cokołami to żarówki modernizowane. Na przykład E27, E14 i G9 to oprawy znormalizowane. Jeśli szukamy ściemnialnej żarówki LED z cokołem E27, to będzie to… żarówka modernizowana.

  OSRAM
  iDual E14 LED x2

  Jakie źródła światła są odpowiednie do lampy oświetlającej sufit?

  Jeśli lampa oświetlająca sufit ma funkcję ściemniania, to należy zastosować ściemnialne żarówki LED. Ważna jest kompatybilność. Do lamp oświetlających sufit często stosuje się żarówki E27, ale w zależności od modelu mogą to być również inne żarówki.

  Najlepiej zrobić tak: wyświetlić swoją lampę oświetlającą sufit w naszym sklepie i kliknąć na pole „wybierz żarówkę” po prawej stronie. Pojawią się wtedy odpowiednie żarówki zalecane do wybranej lampy. W ten sposób nie trzeba będzie się zastanawiać, co pasuje, a co nie.

  Czy dostępne są ściemnialne żarówki LED z pilotem?

  Technologia smart jest na dziś ogólnodostępną technologią praktycznie w każdej kategorii, również jeśli chodzi o żarówki. Ściemnialnymi żarówkami LED można sterować nie tylko za pomocą aplikacji na smartfon. W przypadku niektórych źródeł światła wszystkie funkcje można wywołać również za pomocą pilota. Oprócz zmiany barwy światła i funkcji multicolor oferują też możliwość wygodnego ściemniania bez konieczności wstawania z sofy.

  W przypadku pytań dotyczących źródeł światła i kompatybilności prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców. Wystarczy zadzwonić pod numer albo użyć formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.