Światła ścienne Artemide

Kinkiety Artemide

Nowoczesne oświetlenie wykonane we Włoszech

Życie z nowoczesnym włoskim klimatem: oświetlenie Artemide od 1960 roku inspiruje ludzi innowacyjnymi pomysłami i estetycznymi projektami. Wiele opraw stało się klasyką i ozdobą hoteli, restauracji, biur i pomieszczeń prawdziwych koneserów opraw.

nh Wall

Neri & Hu

Elastyczna ikona stylu: stylowy, lekki klosz wykonany z dmuchanego szkła i z mosiężną zawieszką może być używany prawie wszędzie dzięki przewodowi zasilającemu i wtyczce.

Odkryj teraz

Fato Bicolor

M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Lekka rzeźba inspirowana latami 60. : geometryczny projekt inspiruje na stolikach bocznych i na ścianie. Elastyczne zastosowanie dzięki przewodowi zasilającemu i wtyczce.

Odkryj teraz

Talo

N. Poulton

Nowoczesne oświetlenie z nostalgicznym charakterem: minimalistyczne wzornictwo nabiera odrobiny retro wdzięku dzięki miedzianemu wykończeniu. Diody LED wytwarzają przytulne, ciepłe, białe światło.

Odkryj teraz

Miconos

E. Gismondi

Szkło i klasyka - udane połączenie stylów: klasyczna ramka z satynowanego mosiądzu i przezroczysty szklany klosz pozwalają lampie błyszczeć.

Odkryj teraz

Nebula

R. Lovegrove

Fantazyjnie zinterpretowany styl organiczny: kiedy światło jest włączone, wiry na 80-centymetrowym dysku wydają się równie żywe jak mgła, która nadaje mu nazwę.

Odkryj teraz

La Petite

A. Quaglio & M. Simonelli

Design z twistem: dyskretny czarny klosz jest pokryty dyfuzorem na górze i na dole. Gwarantuje to wolność od oślepiania i optymalny rozkład światła.

Odkryj teraz

Discovery

E. Gismondi

Zapiera dech w piersiach: po wyłączeniu, tarcza PMMA jest niewidoczna w aluminiowym pierścieniu. Po włączeniu służy on jako powierzchnia emisyjna i staje się widoczny.

Odkryj teraz

Tolomeo Faretto

M. de Lucchi & G. Fassina

Klasyka biurkowa na ścianę: charakterystyczne cechy oryginalnego Tolomeo z 1986 roku są niepowtarzalne w tej stylowej wersji z błyszczącymi i matowymi elementami metalowymi.

Odkryj teraz

Droplet Mini

R. Lovegrove

Futurystyczna oprawa luksusowa: okrągła płyta ścienna z tłoczonego aluminium tworzy trójwymiarową powierzchnię odbicia dla diod LED w chromowanym ramieniu świetlnym. Efekt świetlny zapiera dech.

Odkryj teraz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.