Lampy przenośne nie należą do zwykłych lamp stołowych, ponieważ są bardziej funkcjonalne i można wszędzie je ze sobą zabrać. Połączenie praktycznego uchwytu lampy z akumulatorem pozwala na umieszczenie lampy w każdym miejscu w zależności od upodobania - oczywiście z odpowiednim stopniem ochrony IP, także na tarasie lub na świeżym powietrzu. Lampy przenośne to must-have. Inteligentna technologia oraz ekscytujące funkcje dodatkowe odpowiadają za niesamowitość tej lampy.

Przenośne oświetlenie w połączeniu z muzyką

Oświetlenie i mobilny głośnik w jednym! To jest to, bez czego nie może się obejść żadne letnie przyjęcie w ogrodzie. Za pośrednictwem Bluetooth po sparowaniu telefonu z głośnikiem można w łatwy sposób odtwarzać ulubioną muzykę. Lampa posiada zintegrowany Powerbank, dzięki czemu w razie potrzeby można naładować baterię telefonu komórkowego.

Rekomendacje produktowe

Nowoczesne oświetlenie pod gołym niebem

Bez względu czy na tarasie, w ogrodzie, czy na kempingu - oświetlenie zewnętrzne jest nam niezbędne szczególnie wieczorem, gdy zapada zmrok. Lampy przenośne doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji, są bardzo praktyczne i zapewniają nastrojowe światło. Dodatkową zaletą jest wszechstronna możliwość montażu - w tej kwestii nie ma ograniczeń.

Rekomendacje produktowe

Nastrojowe światło w każdym pomieszczeniu

Lampy przenośne sprawdzają się nie tylko na zewnątrz, zapewniają nastrojową atmosferę również w każdym pomieszczeniu. Gdy chcemy przenieść się z ulubioną lekturą do innego pokoju lub zrelaksować na kanapie przeglądając ulubione czasopismo, w czasie gdy reszta rodziny ogląda swoje ulubione seriale.

Rekomendacje produktowe

Lampy przenośne w wersji smart

Lampy przenośne można zabrać wszędzie. Inteligentne modele są jeszcze bardziej wszechstronne ze względu na możliwość dopasowania barwy światła i jasności. Za pomocą aplikacji lub Bluetooth w kilka sekund można dostosować oświetlenie do nastroju lub upodobania. Udana zabawa gwarantowana!

Rekomendacje produktowe

Mobilne światło jako element designerski

Lampy przenośne nie muszą mieć tradycyjnych kształtów w formie latarni. Najwyższej klasy designerskie marki tworzą nowoczesne projekty, za sprawą których również lampy przenośne stają się stylowymi elementami wnętrza. Takie rozwiązania sprawdzają się nie tylko w salonach, ale również na tarasie czy nawet w ogrodzie.

Rekomendacje produktowe

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.