Lampki na balkon z charakterem

Letnia oaza z oświetleniem solarnym i lampkami

Najlepszą dekoracją balkonu na letnie wieczory jest oryginalne połączenie różnych opraw zewnętrznych - z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LED. Aby całkowicie zrezygnować z podłączenia do prądu, należy użyć lamp solarnych. Balustrady balkonowe i skrzynki z kwiatami można efektownie udekorować za pomocą lampek i lampionów. Lampy w kształcie kuli idealnie nadają się do zastosowania na podłodze.

Lampki solarne na balkon

Kreatywna różnorodność oświetlenia z wykorzystaniem energii słonecznej

Oświetlenie balkonowe nie może być ograniczone wyłącznie do pojedynczych latarni. Różnorodność lamp solarnych na balkon jest ogromna - od podświetlanych mebli wypoczynkowych po bezprzewodowe lampy podłogowe i przenośne lampy stołowe. Dostępne są również rozwiązania solarne z funkcją zmiany barw. Sterowanie funkcjami kolorystycznymi może odbywać się za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wskazówka: lampy solarne z grotem ziemnym są szczególnie przydatne w przypadku posiadania skrzynek balkonowych!

Lampy solarne

Lampki dekoracyjne to totalny Must-have

Szczególnie jako dekoracja poręczy i balustrad

Lampki występują zarówno w klasycznej wersji zasilanej prądem z gniazdka, jak i z akumulatorem, a nawet w wersji solarnej. Jednego można być pewnym, są nieodzownym elementem wystroju balkonu podczas ciepłych letnich wieczorów. Świetnie prezentują się na balustradzie balkonu, ale także jako element dekoracyjny wokół części wypoczynkowej i na ścianach.

Lampki dekoracyjne

Lampiony tworzą klimat

Gwarancja przytulności

Latarenki zwane również lampionami, które roztaczają przytulne, ciepłe światło i mogą być ustawione w dowolnym miejscu, są po prostu nierozłączną częścią każdego dobrze urządzonego balkonu. Można je umieścić na podłodze lub na stoliku kawowym. Dostępne są lampiony z wtyczką, ale także z możliwością ładowania za pomocą kabla USB lub zasilane energią słoneczną.

Latarenki

Kinkiety jako klasyczne oprawy oświetleniowe

Stylowe oświetlenie balkonowe

Na balkonie najlepiej sprawdzają się kinkiety z ciepłobiałym, przyciemnianym światłem. Modele z czujnikami ruchu nie nadają się do organizowania kameralnych spotkań, ponieważ światło powinno palić się na zewnątrz przez cały czas, a nie włączać się tylko wtedy, gdy zostanie wykryty ruch. Lampy z emisją światła w górę i w dół tworzą na ścianie niezwykłe efekty świetlne.

Kinkiety

Kule świetlne

Zawsze na czasie

Kształt kuli zainteresował nie tylko projektantów wnętrz. Od dłuższego czasu można go obserwować przede wszystkim w ogrodzie i co oczywiste, również na balkonie. Niezależnie od tego, czy zostanie zastosowana pojedyńcza lampa podłogowa, czy też jako połączenie z kilkoma oprawami wiszącymi, pewne jest, że ciepłe białe światło zapewni relaks i poczucie komfortu.

Lampy w kształcie kuli

Letni klimat za pomocą oświetlenia dekoracyjnego

Wszystko jest możliwe!

Na balkonie można wprowadzić tropikalny, wakacyjny klimat - do tego celu idealnie sprawdzą się kolorowe lampki dekoracyjne przedstawiające motywy rodem z Meksyku lub Karaibów! Oczywiście, jasne kolory również mogą stanowić istotny aspekt! Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są oprawy oświetleniowe, których kolor można dowolnie zmieniać za pomocą pilota.

Lampy ozdobne

Meble z oświetleniem

Bardziej komfortowej atmosfery nie da się uzyskać!

Wieczorową porą, gdy nawet meble na balkonie są rozświetlone wszystkimi możliwymi kolorami, panuje znakomita atmosfera. Zwłaszcza, że dzięki materiałowi odpornemu na promieniowanie UV można je pozostawić w ciągu dnia w pełnym słońcu - a dzięki klasie ochrony IP65 także w czasie niespodziewanego letniego deszczu. Ich polietylenowa powierzchnia szybko wysycha, dzięki czemu można spokojnie odpoczywać!

Meble podświetlane

Oświetlenie balkonu z dodatkowymi funkcjami

Zestawy zapewniające czystą radość życia!

Na balkonie doskonale sprawdzają się oprawy, które zapewniają coś więcej niż tylko oświetlenie. Gwarantują wspaniałą atmosferę, komfort i zadowolenie - szczególnie wtedy, gdy świecą we wszystkich kolorach dzięki funkcji multicolor, chłodzą napoje, a nawet odtwarzają ulubioną muzykę. Jaskrawe kolorowe donice również dodają uroku i urozmaicają taras!

Lampy z dodatkowymi funkcjami

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

40 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.