PORADY
oświetlenie wejścia do domu

Wejście do domu odpowiednio oświetlone

Wejście do domu powinno być przede wszystkim atrakcyjne. Oprócz roślin i dekoracji, ważne jest jasne i eleganckie oświetlenie, które zachęca do odwiedzenia wnętrza. Jednocześnie lampy w strefie wejściowej muszą zapewniać bezpieczeństwo.


duże lampy zewnętrzne
małe lampy zewnętrzne

Zestawienie wytycznych do realizacji idealnego projektu oświetleniowego

 • Nieoślepiejące światło ...
  ... warto wybrać szkło mleczne lub oświetlenie pośrednie

 • Wykorzystanie czujników ruchu i zmierzchu ...
  ... oświetlenie zapala się tylko wtedy, gdy jest potrzebne

 • Użycie żarówek LED ...
  ... źródła światła LED gwarantują 100% jasności bezpośrednio po włączeniu i cechują się wysoką efektywnością energetyczną

 • Należy zwrócić szczególną uwagę na właściwą klasę ochrony IP ...
  ...na zewnętrz panują różne warunki pogodowe

 • Inteligentne rozwiązania ....
  ... technologia smart pozwoli poprawiać komfort oraz stworzyć indywidualne oświetlenie

 • Numer domu z podświetleniem ....
  ... bardzo funkcjonalne rozwiązanie - lampa i numer domu w jednym

Bezpieczeństwo po zmroku

W ciemności łatwo jest przeoczyć stopień lub nowo postawioną doniczkę z kwiatami. Niepotrzebne ryzyko obrażeń, które można wyeliminować odpowiednio oświetlając strefę wejścia do domu - w tym celu doskonale sprawdzają się lampy z czujnikiem ruchu.

Kinkiety jako oświetlenie wejścia do domu

Kinkiety zewnętrzne wyglądają elegancko na elewacji domu. Umieszczone na wysokości około trzech-czwartych drzwi idealnie oświetlają strefę wejściową.

Numery domów z oświetleniem poprawiają orientację

Aby goście i listonosze mogli rozpoznać numer domu nawet w ciemności, zaleca się zastosowanie numerów domów z podświetleniem, które oświetli również strefę wejściową.

Lampy sufitowe w wejściu

W przypadku wejścia do domu posiadającego zadaszenie, można również oświetlić strefę wejściową za pomocą lampy sufitowej - tego rodzaju oświetlenie dostarcza ciepłego światła, które nie oślepia gości.

Lampy ogrodowe i słupki oświetleniowe w strefie wejściowej

Słupki oświetleniowe doskonale sprawdzają się jako oświetlenie wzdłuż ścieżki prowadzącej do domu. Za pomocą lamp ogrodowych można oświetlić także schody lub wejście do domu - warto wybierać modele wyposażone w praktyczny czujnik ruchu.  

Dekoracyjne lampy przy drzwiach wejściowych

Lampy dekoracyjne umieszczone w strefie wejściowej stanowią stylowe oświetlenie dodatkowe. Pozwala to na stworzenie gościnnej atmosfery już od wejścia do domu.

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

***Dostawa do Świąt Bożego Narodzenia dotyczy tylko produktów oznaczonych iformacją "Dostawa przed Świętami". W przypadku dostawy przed świętami transakcja musi zostać sfinalizowana włącznie z płatnością; dotyczy to również przedpłat na fakturę. W przypadku produktów ponadgabarytowych dostawca usługi kurierskiej skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia daty dostawy. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na harmonogram ustalonej w ten sposób dostawy. Zamówienia zawierające kilka produktów są zazwyczaj wysyłane w ramach jednej przesyłki. Jeśli zamówienie zawiera produkty, które nie są oznaczone informacją "Dostawa przed Świętami", obowiązuje je najdłuższy czas dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH