Lampy wiszące szklane

Lampy wiszące szklane

Lampy podwieszane są jednymi z najpopularniejszych źródeł oświetlenia w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu każdy chętny może wybierać spośród setek modeli różniących się wyglądem, zastosowanymi rozwiązaniami czy też materiałami. Jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w tej kwestii są lampy wiszące szklane. Co warto o nich wiedzieć?

Lampy wiszące szklane – gdzie najlepiej pasują?

Oczywiście szklane lampy wiszące nie są w całości zbudowane ze szkła – właściwie powinno się je określać jako lampy wiszące ze szklanym kloszem. Niezależnie od nazwy warto jednak pokreślić, że oświetlenie tego typu mimo olbrzymiej powszechności w dalszym ciągu jest bardzo modne i chętnie kupowane do różnych przestrzeni. Wynika to z faktu, że samo szkło jest bardzo plastyczne, co pozwala na uzyskiwanie najróżniejszych wzorów – zarówno niezwykle fantazyjnych, jak i minimalistycznych. Lampy wiszące szklane doskonale sprawdzą się więc zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych salonach, sypialniach, kuchniach czy przedpokojach.

Lampy wiszące szklane kule

Mówiąc o podwieszanych lampach warto też wspomnieć o jednym z najmodniejszych obecnie wzorów – mianowicie wiszących kulach. Rozwiązanie to składa się na ogół z kilku osobnych kul szklanych z umieszczonymi w środku źródłami światła, które zawieszone są na osobnych linkach czy łańcuszkach o różnej długości. Lampy wiszące szklane kule doskonale pasują do nowoczesnych salonów lub sypialni zapewniając odpowiednią ilość światła oraz efekt ozdobny – dzięki ciekawemu designowi czy też różnym kolorom poszczególnych baniek.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa lampa wisząca szklana w kształcie kuli, czy raczej klasyczna podwieszana lampa szklana, koniecznie powinni Państwo poszukać odpowiednich rozwiązań w naszym sklepie. Gwarantujemy bowiem nie tylko doskonałą jakość produktów, ale też szybką dostawę i doskonałe ceny!

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.