Lampy wiszące

Lampy wiszące

Jeżeli nie chcą Państwo mieć źródła światła bezpośrednio pod sufitem, lecz na określonej wysokości według własnego uznania, lampy wiszące stanowią optymalne rozwiązanie. Bardzo lubiane są lampy wiszące z regulowaną wysokością do zawieszenia nad stołem w jadalni lub nad blatem roboczym. W razie potrzeby można te lampy wiszące po prostu pociągnąć do dołu, a później znowu umieścić je na wysokości bezpiecznej dla głowy.

Lampy wiszące mogą zależnie od przeznaczenia emitować jasne światło do pracy, umożliwiać stylowe aranżacje lub jako kultowe lampy designerskie stać się indywidualnym obiektem dekoracyjnym z prawdziwymi funkcjami.

Dalsze możliwości zmian powstają poprzez łączenie różnych typów lamp wiszących z rożnymi żarówkami. I tak żarówki lustrzane w lampach wiszących, których klosz jest otwarty do dołu, tworzą interesujące akcenty świetlne bez uciążliwego oślepiania. Całkowicie zamknięte kształty, jak przykładowo lampy w kształcie kuli z mlecznego szkła z żarówkami w delikatnych kolorach stają się przytulnymi nastrojowymi elementami oświetlenia. Kilka identycznych kulistych lamp wiszących obok siebie, ale na różnych wysokościach, tworzy zupełnie indywidualny przytulny krajobraz świetlny.

Lampy wiszące z kloszem otwartym do góry są bardziej narażone na niechciane gromadzenie się kurzu i dlatego należy je regularnie odkurzać.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.