maritime lampy

Maritime - oświetlenie z morską duszą Przytulny nastrój w niebieskich odcieniach, z drewnem i liną żeglarską

Każdy, kto znalazł się na morzu, nigdy nie zapomni widoku wzburzonego Morza Północnego i sztormowego Atlantyku. To wystarczający powód, aby przenieść nadmorską atmosferę do wnętrza. Można zastosować na przykład oświetlenie w błękitnych odcieniach, przypominające morze, elementy drewniane, wyglądające jak deski statku, lub liny i sznury. Motywy kotwic, latarni morskich i sterów można doskonale wkomponować w projekt oprawy oświetleniowej.

Morskie lampy stołowe Atlantycka atmosfera we wnętrzach

Solidny drewniany stół lub rustykalna komoda to doskonałe miejsce dla lamp stołowych w stylu marynistycznym. Lampy ze szkła o niebieskim zabarwieniu są stosowane równie często, jak oświetlenie z motywami lin, kotwic czy rozgwiazd.

Lampy sufitowe w stylu nadmorskim Budzą się wspomnienia z wakacji

Najlepszym sposobem na stworzenie morskiej atmosfery z wykorzystaniem oświetlenia ogólnego są oprawy, które oddają hołd żeglarstwu za pomocą steru lub modele, które przypominają lampy okrętowe z kratownicowymi zabezpieczeniami.

Kinkiety w stylu morskim Wspomnienia ostatniej wizyty na plaży

Niebieski klosz w połączeniu z drewnem o ciepłej barwie, lina tworząca symbiozę ze źródłem światła lub ster z abażurem przedstawiającym mapę oceanów - to wszystko sprawia, że projekt oświetlenia w stylu marynistycznym jest wręcz idealny!

Lampy wiszące w stylu maritime Czysty nadmorski klimat!

Lampy wiszące z kolekcji Maritime pasują zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i loftowym. W zależności od upodobań można wybrać subtelne odcienie błękitu lub wzory nawiązujące do węzłów żeglarskich i wytrzymałych lin - doskonale komponujące się z żarówkami!

Lampy stojące w nadmorskim klimacie Nadmorski deptak w domowej aranżacji

Piasek, wydmy, a za nimi błękitne morze! Ten wyciszający, uspokajający klimat można odtworzyć w domu za pomocą lamp stojących w odcieniach błękitu, wykonanych z surowego drewna i liny żeglarskiej w połączeniu z beżowymi kloszami z tkanin przypominających plażę.

Lampki dekoracyjne Morska aranżacja w ogrodzie

Ogród, a w szczególności balkon i taras, może być jeszcze bardziej przytulny za sprawą lampek dekoracyjnych. Wykorzystanie lin lub lamp z kratą ochronną sprawi, że po zapadnięciu zmroku zapanuje morska atmosfera.

Zewnętrzne kinkiety Maritime Urok nadmorskich miasteczek

Zewnętrzne kinkiety o morskim wyglądzie sprawią, że ścieżki wokół domu nabiorą blasku i staną się bezpieczniejsze, a przy okazji zyskają klimat charakterystyczny dla Morza Północnego! Doskonale nadają się do tego modele wykonane z mosiądzu i miedzi, najlepiej w wersji odpornej na działanie wody morskiej, które w pobliżu wybrzeża na skutek działania słonego powietrza pokrywają się patyną.

Rustykalne lampy z kratą ochronną Jak na pokładzie statku!

Lampy z kratą ochronną znane są z zabytkowych kutrów, latarni morskich i nadmorskich obszarów turystycznych. Umieszczone wokół domu lub w altanie ogrodowej przywracają wspomnienia z wakacji spędzonych nad morzem i umożliwiają ich wspominanie po zapadnięciu zmroku.

W przypadku bezpośredniej bliskości wybrzeża Wskazówka eksperta

Osoby mieszkające w pobliżu wybrzeża powinny zdecydować się na modele wytrzymałe na działanie wody morskiej, które są zabezpieczone przed rdzą i korozją. Słone powietrze wokół domu naraża oprawy na bardziej surowe warunki pogodowe niż ma to miejsce w głębi lądu.

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

***Dostawa do Świąt Bożego Narodzenia dotyczy tylko produktów oznaczonych iformacją "Dostawa przed Świętami". W przypadku dostawy przed świętami transakcja musi zostać sfinalizowana włącznie z płatnością; dotyczy to również przedpłat na fakturę. W przypadku produktów ponadgabarytowych dostawca usługi kurierskiej skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia daty dostawy. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na harmonogram ustalonej w ten sposób dostawy. Zamówienia zawierające kilka produktów są zazwyczaj wysyłane w ramach jednej przesyłki. Jeśli zamówienie zawiera produkty, które nie są oznaczone informacją "Dostawa przed Świętami", obowiązuje je najdłuższy czas dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH