Lampki biurkowe

Lampki biurkowe - światło dla domowego biura

Lampki biurkowe zapewniają światło do czytania, pisania, prac domowych i prac przy komputerze. Przy wszystkich tych zadaniach oczy się męczą. Optymalne oświetlenie jest tu pożądane i ważne. Dzięki lampce biurkowej oświetlenie można indywidualnie dopasowywać do kolejnych zadań. Zależnie od wymagań można ustawiać lampkę w dowolnym kierunku, regulować jej wysokość lub dopasowywać poziom jasności. Przy zakupie należy zwracać uwagę na jakość, dlatego lampka biurkowa powinna posiadać określone cechy:

  • Jej oprawa nie powinna się nagrzewać.
  • Lampki biurkowe powinny być stabilne.
  • Regulowane lampki biurkowe powinny mieć blokowane ustawianie w ustalonej pozycji.

Oprócz funkcjonalności, istotny jest oczywiście wygląd. Lampka biurkowa powinna pasować do pozostałego wyposażenia pod względem stylu i koloru. Dobre lampki biurkowe łączą w sobie elegancki design z nieodzownymi funkcjami.

Lampki biurkowe - przydatni pomocnicy w biurze i w domu

Czy siedzą Państwo przy biurku w biurze czy w domu - lampka na biurko jest niezbędna. Podczas pracy biurowej oczy muszą wykonać skomplikowane zadania wzrokowe i potrzebują do tego dobrego oświetlenia. Lampka biurkowa może zapewnić to światło, które musi być z jednej strony wystarczająco jasne i z drugiej strony całkowicie nieoślepiające. Jednakże, zarówno w miejscu pracy jak i przy własnym biurku w domu, lampki biurkowe nie powinny być jedynym oświetleniem, a jedynie stanowić niezbędne uzupełnienie oświetlenia ogólnego. Jeżeli różnica jasności pomiędzy biurkiem a otoczeniem jest za duża, oczy muszą się stale dopasowywać i szybko się męczą.

Lampka biurkowa - to nie tylko akcesorium, ale także wyposażenie do pracy.

Lampka biurkowa jest jedną z tych rodzajów lamp, które są dostępne w różnorodnym wykonaniu, w różnych kształtach, kolorach i stylach. Praktyczne dodatki, jak uniwersalne odchylane ramię i zacisk, także nie stanowią problemu. Ponieważ lampki biurkowe różnią się między sobą nie tylko wyglądem, lecz także cenowo - należą do różnych klas, trzeba zadać sobie pytanie: przez ile godzin dziennie korzysta się z ich usług. Są one co oczywiście akcesorium aranżacji wnętrza gabinetu, lecz przede wszystkim ważnym wyposażeniem do pracy, który istotnie wpływa na dobre samopoczucie użytkownika. W szczególności dzieci preferują w wyglądzie lampki biurkowej kolorowe modele z postaciami z kreskówek. Jednak przy zakupie lampki biurkowej do pokoju dziecinnego należy zwracać uwagę także na napięcie lampki oraz na to, czy oprawa oświetleniowa nie nagrzeje się niebezpiecznie.Ukierunkowane oświetlenie lampek biurkowych

Zadaniem lampek biurkowych jest oświetlanie miejsca pracy, czyli biurka. Przy ich ustawianiu lub mocowaniu należy uwzględnić kierunek padania światła. I tak np. w przypadku osób praworęcznych lampka biurkowa nie powinna stać po prawej stronie, aby uniknąć tworzenia cienia.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.