Tylko

11% RABATU od 519 zł & 14% RABATU od 779 zł prawie na wszystko

Nawet do -65% na lampy sufitowe i wiszące

WiZ

Filtry i sortowanie
Filtry i sortowanie 0
Sortowanie Pozycja
Kolor
Cena
Całościowy strumień świetlny (w lumenach)
Systemy Smart Home
Asystent głosowy
Producent
Aplikacje
Barwa światła
Kształt
Pilot
LED
Rodzaj gwintu
Przełącznik
Materiał
Pomieszczenie
Odporność na wodę morską
Styl
Czujnik ruchu
Możliwość ściemniania
Regulator wysokości
Zasilanie bateriami
Jednostka mocy
70 artykułów
Filtr
399,00 zł
354,00 zł
224,00 zł
624,00 zł
624,00 zł
399,00 zł
334,00 zł
289,00 zł
489,00 zł
179,00 zł
269,00 zł
534,00 zł
199,00 zł
34,00 zł
779,00 zł
534,00 zł
579,00 zł
224,00 zł
579,00 zł
669,00 zł
359,00 zł
399,00 zł
399,00 zł
199,00 zł
469,00 zł
134,00 zł
154,00 zł
Strona

Żarówki i lampy WiZ: najlepsze inteligentne oświetlenie bez mostka sieciowego

WiZ zarowki z pilotem

System WiZ ułatwia rozpoczęcie użytkowania inteligentnego oświetlenia domowego bez konieczności rezygnacji z funkcjonalności. Żarówki LED marki WiZ umożliwiają samodzielne skomponowanie oświetlenia z 16 milionów dostępnych barw światła. Płynnie przechodzą one ze światła czerwonawego i przytulnego na chłodne i białe, które jest odpowiednie do pracy. Strumień świetlny o wartości aż do 1055 lumenów* można z łatwością ściemniać i w każdej chwili poprzez oświetlenie stworzyć nastrój odpowiedni do sytuacji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie trzeba nawet instalować dodatkowego urządzenia (bezprzewodowego mostka sieciowego jak w przypadku innych systemów inteligentnego oświetlenia), na którym zwykle tylko zbiera się kurz i niepotrzebnie zajmuje miejsce. 

Wystarczy wkręcić żarówkę WiZ LED do lampy, wziąć smartfon do ręki i po chwili można korzystać z inteligentnego oświetlenia! 

Czym wyróżniają się żarówki i lampy WiZ LED?

Żarówki WiZ LED umożliwiają pełną kontrolę nad oświetleniem w wyjątkowo wygodny sposób. Dzięki systemowi WiZ można sterować wszystkimi żarówkami i lampami WiZ za pomocą aplikacji na smartfona lub głosowo – system jest bowiem kompatybilny z Alexą Amazon oraz Google Home. 

Praktyczne możliwości systemu WiZ: 

  • Światło dostosowane do potrzeb. 16 milionów regulowanych barw światła, z których można stworzyć swoją własną kompozycję świetlną. 

  • Oświetlenie do pracy i relaksu. Lampy WiZ LED świecą w 64 000 różnych odcieniach bieli – od 2200 do 6500 K. 

  • Łatwa zmiana jasności. Lampy WiZ LED można ściemniać w przedziale od 345 do 1055 lumenów. 

  • Obsługa wszystkich źródeł światła za pomocą smartfona. Sterowanie przez iPhone’a Apple lub aplikację dostępną w sklepie Google Play. 

  • Sterowanie za pomocą pilota. Sprzedawany oddzielnie pilot WiZ MOTE posiada wszystkie niezbędne funkcje. 

  • Obsługa oświetlenia za pomocą prostych poleceń głosowych. System kompatybilny z Alexą Amazona i Google Home. 

  • Programowanie oświetlenia i automatyzacja. Programowane czasowo plany oświetlenia, które nie wymagają dodatkowej obsługi. 

  • Zwiększenie bezpieczeństwa domu. Automatycznie uruchamiane symulacje obecności, gdy nikogo nie ma w domu.

Jakie żarówki i lampy są w ofercie systemu WiZ?

Żarówki WiZ LED

Żarówki WiZ LED pasują do standardowych opraw z gwintem E27, E14 lub GU10. To gwinty, które znajdują się w prawie wszystkich konwencjonalnych lampach wiszących, kinkietach, lampach sufitowych i lampach stołowych, a także w licznych reflektorach i spotach. Nie trzeba więc nawet wymieniać opraw w domu, aby móc cieszyć się najlepszym inteligentnym oświetleniem na rynku.

Ważne: Wybierając żarówki WiZ LED, zawsze należy zwrócić uwagę na specyfikację danego produktu. Niektóre żarówki WiZ można ściemniać, a barwę ich światła regulować w przedziale od 2700 K do 6500 K, jednak nie mają one opcji regulacji barw RGB. Modele żarówek z regulacją barw RGB można również regulować pod względem barwy światła, tj. od ciepłej bieli do światła dziennego.

WiZ zarowki
Lampy WiZ LED

Dla tych, którzy szukają zupełnie nowej oprawy, w ofercie WiZ LED znajdzie się wiele interesujących pozycji. W asortymencie WiZ znajdują się produkty z bardzo popularnych kategorii opraw oświetleniowych. Wzornictwo tych lamp jest zawsze nowoczesne i dlatego idealnie pasują one do większości stylów aranżacji wnętrza. 

W przypadku niektórych opraw WiZ LED można również po prostu przetestować system WiZ, nie zmieniając niczego w istniejącym oświetleniu. Ciekawym przykładem jest tutaj lampa stołowa WiZ Hero, która obejmuje wszystkie funkcje systemu WiZ, czyli zmianę barwy RGB, regulację temperatury barwowej od 2700 do 6500 kelwinów oraz ściemnianie jasności. Oczywiście wszystkie produkty WiZ można również obsługiwać za pomocą Amazon Echo i Google Home. 

Na rynku oświetleniowym wiele się dzieje. Co zrobić, by nie przegapić tak innowacyjnych produktów jak lampy WiZ LED? Rozwiązaniem jest Newsletter Lampy.pl! Na subskrybentów czekają ciekawe oferty i ekskluzywne kupony » Subskrybcja newslettera.

Inteligentne oświetlenie bez trudu!

Błyskawiczny start dzięki nowej formie inteligentnego, podłączonego do sieci i łatwego w obsłudze oświetlenia.

Mostek sieciowy nie jest potrzebny, bo obsługa przebiega za pomocą smartfona po podłączeniu do WiFi. Wystarczy wkręcić żarówkę WiZ LED do gniazda jednej z ulubionych lamp, na przykład lampy wiszącej w jadalni. Następnie zainstalować aplikację i już po 30 sekundach oświetlenie w pomieszczeniu będzie zupełnie nie do poznania. Dodatkowo wszystko automatycznie zapisuje się w chmurze, więc nie ma ryzyka, że ulubione ustawienia znikną bezpowrotnie. Ustawieniami żarówek i lamp może sterować kilku użytkowników i każdy może zapisać swoje preferencje.

W razie pytań na temat żarówek WiZ bądź innych rodzajów inteligentnego oświetlenia zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. 

 

*Lista dostępnych opcji regulacji temperatury barwowej, odcienia koloru RGB i jasności jest zmienna w zależności od konkretnego produktu WiZ. Wybierając inteligentne produkty oświetleniowe, należy zwrócić więc uwagę na specyfikację, którą znaleźć można w opisie każdego produktu. 

Pokaż więcej Ukryj

Ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

© 2024 Lampenwelt GmbH