Kinkiety styl dworkowy/rustykalny

Lampy ścienne kinkiety w stylu rustykalnym

Lampy ścienne nadają się perfekcyjnie do tworzenia pojedynczych akcentów świetlnych w każdym mieszkaniu, szczególnie gdy włącza się je oddzielnie od pozostałego oświetlenia. Charakter każdej z nich określa rozpraszane przez nią pośrednie światło, które wyczarowuje ciepłą, przytulną atmosferę w każdym wnętrzu.

Historia lamp ściennych jest znacznie dłuższa niż historia światła elektrycznego. Już nasi przodkowie mocowali pochodnie na ścianach, aby oświetlić swoje jaskinie. Współczesne modele wykorzystują co prawda nieco inne źródło światła niż otwarty ogień, ale wynalezione dawno temu lampy ścienne sprawdziły się jako oświetlenie i dziś są jeszcze bardziej popularne niż kiedykolwiek. Szczególnie często stosuje się je jako część dekoracji ściennych i pokojowych do oświetlenia obrazów, trofeów lub luster.

Lampy ścienne w stylu rustykalnym

Popularny dziś styl rustykalny miał swoje początki w domach prostego ludu. Wyposażenie było proste, ale przytulne i składało się głównie z masywnych mebli, które często lakierowano lub malowano. Obecnie styl rustykalny Deko to antyczne, rustykalne przedmioty gospodarstwa domowego, najczęściej pamiątki rodzinne lub rarytasy kupione na pchlim targu.

Niezależnie od tego, które z różnych odmian stylu rustykalnego preferują Państwo w swoim domu –skandynawską, włoską, brytyjską czy alpejską – w naszym asortymencie znajdą Państwo lampę ścienną pasującą do każdego z tych stylów – taką, która dopełni wyposażenie Państwa wnętrza. Właśnie dlatego, że cechą charakterystyczną stylu rustykalnego jest to, że składa się z tak wielu różnych motywów i wzorów, proste jest znalezienie „pasującej“ lampy ściennej. Rustykalne czy filigranowe, proste czy w bardziej okazałym rzemieślniczym wykonaniu: lampy ścienne w stylu rustykalnym są tak różnorodne, że na pewno zawsze znajdzie się coś dla każdego gustu!

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.