Kinkiety

Lampy ścienne tworzą atmosferę i zapewniają dobre samopoczucie.

Lampy ścienne w biurze, w przedpokoju lub w salonie tworzą akcenty świetlne i przytulną atmosferę we wnętrzu. Zaleca się odrębne włączanie lamp ściennych i pozostałego oświetlenia. Tym samym będą służyć do tworzenia akcentów świetlnych lub stanowić część ogólnego oświetlenia.

Lampy ścienne z kloszem lub odchylanym ramieniem nadają się jako oświetlenie miejsca - np. jako lampka do czytania.

Kinkiety to perfekcyjne światło do czytania i przytulna atmosfera

Kinkiety ścienne to perfekcyjne rozwiązania do indywidualnej optymalizacji Państwa zapotrzebowania na światło. Zależnie od miejsca zamontowania zachwycają one kojącym pośrednim lub kierunkowym bezpośrednim światłem. Kinkiety ścienne w sypialni służą jako lampka nocna, w korytarzu jako światło orientacyjne lub oświetlenie wieszaka , w pokoju dziecinnym jako światło do spania, a w salonie jako akcenty świetlne uzupełniające oświetlenie podstawowe oraz stanowią także stylowy obiekt dekoracyjny.

W łazienkach lampy ścienne nad lustrem lub przy nim są doskonałym połączeniem wzornictwa i funkcjonalności. Pożeracze książek doceniają je szczególnie jako przyjazne dla oka oświetlenie do czytania. Jeżeli kinkiety ścienne są wykorzystywane jako mocne reflektory, rozsądnym jest wybranie modelu z odchylanym ramieniem lub obrotowym kloszem, aby światło padało zawsze dokładnie na powierzchnię roboczą lub lekturę. Jeżeli jednak lampy te służą przede wszystkim do celów dekoracyjnych, ich miejsce należy dobrać starannie mając na względzie zamierzony efekt świetlny. Kinkiety posiadają sensowne rozwiązania w postaci niezależnego zasilania elektrycznego i zintegrowanego przełącznika. Przewody zasilające natynkowe można poprowadzić w kanałach kablowych, które są dostępne w wielu różnych wzorach z dyskretnym wykończeniem powierzchni.

Nasza szeroka oferta lamp ściennych pokrywa prawie każde możliwe zapotrzebowanie na światło. Od nastrojowych lamp ściennych do przedpokoju, przez stonowane lampy do Foyer, aż do eleganckich lamp ściennych do salonu i modnego oświetlenia punktowego.

Oprócz modeli standardowych mogą Państwo kupić u nas lampy ścienne w takich stylach jak:

 • nowoczesne wnętrza
 • klasyczne - eleganckie i
 • dworkowe - rustykalne

Ponadto posiadamy interesujący asortyment do wyboru jak

 • designerskie lampy ścienne
 • lampy ścienne ekspozycyjne
 • lampy ścienne łazienkowe
 • lampy ścienne do pokoju dziecięcego
 • lampy sufitowe LED
 • lampy designerskie

A może mimo tego tęsknią Państwo za jakąś określoną lampą ścienną lub sufitową? Prosimy o wiadomość - chętnie rozszerzymy nasz asortyment dla Państwa!

 • 750.000 produktów w magazynie
 • 30-dniowy termin zwrotu towaru
 • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.