Kody rabatowe, akcje promocyjne, ekskluzywne rabaty – tylko na Lampy.pl

Oszczędność przy zakupie wymarzonego oświetlenia na www.lampy.pl!
Kupony rabatowe, ekskluzywne rabaty i akcje promocyjne to jedne z wielu korzyści zakupu w sklepie Lampy.pl. W naszym sklepie macie Państwo wiele możliwości na zakup wymarzonego oświetlenia w atrakcyjnej cenie. Zapisując się do Newslettera otrzymacie Państwo rabatu, przy wyborze przedpłaty jako formy płatności dodatkowo uzyskacie Państwo 2% upustu, w przypadku zamówienia powyżej 300 zł przesyłka zostanie dostarczona bezpłatnie. By sprostać Państwa oczekiwaniom i udogodnić wybór odpowiedniej formy oszczędności, stworzyliśmy stronę na której znajdziecie Państwo najnowsze kody rabatowe, akcje promocyjne oraz inne sposoby na oszczędzanie podczas zakupu w sklepie Lampy.pl.


Oszczędzanie może być takie proste!

Ekskluzywny kupon o wartości 40 za rejestrację do Newslettera

Prenumerata bezpłatnego Newslettera pozwoli Państwu już zawsze być na bieżąco. Regularny Newsletter dostarczy Państwu istotnych informacji ze świata oświetleniowego: począwszy od nowych trendów, przez oferty promocyjne, aż po dostęp do interesujących artykułów blogierskich oraz pomocnych wskazówek ekspertów oświetleniowych. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na subskrypcję otrzyma w prezencie ekskluzywny kupon promocyjny upoważniający do rabatu w wysokości podczas zakupu oświetlenia za minimum 300 zł w sklepie Lampy.pl (kwota zawiera podatek VAT, cena przesyłki nie wlicza się w koszt). Indywidualny kod rabatowy zostanie przesłany na adres mailowy. Rabat odnosi się do całego asortymentu sklepowego. Jeden użytkownik może zrealizować wyłącznie jeden kod rabatowy przy jednym zamówieniu. . Oferta nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku.

Prenumeruj Newsletter

Dodatkowe 2% rabatu w przypadku przedpłaty

Sklep Lampy.pl oferuje nie tylko szeroki wybór produktów oświetleniowych, ale również dogodne metody płatności. Mają Państwo możliwość wyboru preferowanej formy płatności spośród następujących możliwości zapłaty: karta kredytowa, karta debetowa, Paypal, Przelewy24, płatność za pobraniem lub wybrać klasyczną formę przedpłaty. W przypadku przedpłaty otrzymają Państwo dodatkowo 2%-tową zniżkę na zamawiany towar. Rabat zostanie uwzględniony bezpośrednio w procesie zamówienia po wybraniu metody płatności ,,przedpłata’’. Kwota zostanie automatycznie zmniejszona o 2%.

Sprawdź metody płatności

Dostawa gratis na terenie Polski w przypadku zamówień powyżej 300 zł

W przypadku zamówienia wymarzonego oświetlenia powyżej 300 zł na terenie Polski dostarczamy przesyłkę bezpłatnie. Zatem robiąc większe zakupy oszczędzają Państwowo nawet do 20 zł, które trzeba byłoby zapłacić za koszt dostawy.

Sprawdź koszty dostawy

W jaki sposób można dokonać zamówienia z rabatem na Lampy.pl wykorzystując kod rabatowy?

Posiadając kod rabatowy możecie Państwo w zaledwie kilka minut zrealizować kupon i otrzymać rabat. Poniżej znajdziecie Państwo całkowity proces realizacji kodu rabatowego:

Infografika

Uwaga:

  • Przed realizacją kodu rabatowego należy zweryfikować termin ważności kuponu.
  • Sprawdzić warunki promocji jak np.: minimum zakupowe, jakie kategorie obejmuje rabat itd.
  • Zalecamy skopiowanie kodu i wklejenie go z powrotem w odpowiednim polu, aby uniknąć błędów pisowni przy wpisywaniu kodu rabatowego .

Jeśli w dalszym ciągu macie Państwo problem z realizacją kodu promocyjnego, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta:

Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie wyjaśni wszelkie niejasności, odpowie na nurtujące pytania oraz pomoże Państwu w realizacji zamówienia..

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

40 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.