Kody rabatowe, akcje promocyjne, ekskluzywne rabaty – tylko na Lampy.pl

Oszczędność przy zakupie wymarzonego oświetlenia na www.lampy.pl!
Kupony rabatowe, ekskluzywne rabaty i akcje promocyjne to jedne z wielu korzyści zakupu w sklepie Lampy.pl. W naszym sklepie istnieje wiele możliwości na zakup wymarzonego oświetlenia w atrakcyjnej cenie. Zapisując się do Newslettera można otrzymać rabatu, przy wyborze przedpłaty jako formy płatności dodatkowo uzyskuje się 2% upustu, w przypadku zamówienia powyżej 300 zł przesyłka zostanie dostarczona bezpłatnie. By sprostać oczekiwaniom klientów i udogodnić wybór odpowiedniej formy oszczędności, stworzyliśmy stronę na której znajdują się kody rabatowe, akcje promocyjne oraz inne sposoby na oszczędzanie podczas zakupu w sklepie Lampy.pl.


Oszczędzanie może być takie proste!

Promocje i kody rabatowe

Dla każdego klienta przewidziane są specjalne kody rabatowe, które upoważniają do dodatkowej zniżki podczas zakupów w sklepie Lampy.pl. Jaki kod rabatowy obowiązuje w dniu dzisiejszym? Warto sprawdzić w warunkach promocji już teraz!

Sprawdź

Ekskluzywny kupon o wartości 40 za rejestrację do Newslettera

Prenumerata bezpłatnego Newslettera pozwoli już zawsze być na bieżąco. Regularny Newsletter dostarczy istotnych informacji ze świata oświetleniowego: począwszy od nowych trendów, przez oferty promocyjne, aż po dostęp do interesujących artykułów blogierskich oraz pomocnych wskazówek ekspertów oświetleniowych. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na subskrypcję otrzyma w prezencie ekskluzywny kupon promocyjny upoważniający do rabatu w wysokości podczas zakupu oświetlenia za minimum 300 zł w sklepie Lampy.pl (kwota zawiera podatek VAT, cena przesyłki nie wlicza się w koszt). Indywidualny kod rabatowy zostanie przesłany na adres mailowy. Rabat odnosi się do całego asortymentu sklepowego. Jeden użytkownik może zrealizować wyłącznie jeden kod rabatowy przy jednym zamówieniu. . Oferta nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku.

Prenumeruj Newsletter

Dodatkowe 2% rabatu w przypadku przedpłaty

Sklep Lampy.pl oferuje nie tylko szeroki wybór produktów oświetleniowych, ale również dogodne metody płatności. Klient ma możliwość wyboru preferowanej formy płatności spośród następujących możliwości zapłaty: karta kredytowa, karta debetowa, Paypal, Przelewy24, płatność za pobraniem lub wybrać klasyczną formę przedpłaty. W przypadku przedpłaty otrzymuje się dodatkowo 2%-tową zniżkę na zamawiany towar. Rabat zostanie uwzględniony bezpośrednio w procesie zamówienia po wybraniu metody płatności ,,przedpłata’’. Kwota zostanie automatycznie zmniejszona o 2%.

Sprawdź metody płatności

Dostawa gratis na terenie Polski w przypadku zamówień powyżej 300 zł

W przypadku zamówienia wymarzonego oświetlenia powyżej 300 zł na terenie Polski dostarczamy przesyłkę bezpłatnie. Zatem robiąc większe zakupy można zaoszczędzić nawet do 20 zł, które trzeba byłoby zapłacić za koszt dostawy.

Sprawdź koszty dostawy

Rabat studencki: 12% rabatu z StudentBeans!

Już teraz można skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać 12% rabatu dla studentów. Wystarczy zarejestrować się na portalu Student Beans i zweryfikować swój status studenta. Kod jest ważny do 30.06.2023, nie obowiązuje minimum zakupowe, oferta jest ważna na wszystkie produkty z asortymentu Lampy.pl

Zarejestruj się

W jaki sposób można dokonać zamówienia z rabatem na Lampy.pl wykorzystując kod rabatowy?

Posiadając kod rabatowy można w zaledwie kilka minut zrealizować kupon i otrzymać rabat. Poniżej znajduje się całkowity proces realizacji kodu rabatowego:

Infografika

Uwaga:

  • Przed realizacją kodu rabatowego należy zweryfikować termin ważności kuponu.
  • Sprawdzić warunki promocji jak np.: minimum zakupowe, jakie kategorie obejmuje rabat itd.
  • Zalecamy skopiowanie kodu i wklejenie go z powrotem w odpowiednim polu, aby uniknąć błędów pisowni przy wpisywaniu kodu rabatowego .

W przypadku problemu z realizacją kodu promocyjnego, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta:

Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie wyjaśni wszelkie niejasności, odpowie na nurtujące pytania oraz pomoże w realizacji zamówienia.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Nie przegap oferty Black Week!

Zapisz się do newslettera już teraz i korzystaj z najlepszych ofert!

40 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.