Oświetlenie obrazów

Oświetlenie obrazów tworzy z każdego obrazu obiekt przyciągający spojrzenia

Szkoda byłoby klejnotu twórczości artystycznej, jeżeli wieczorem znikałby on w popularnym ogólnym oświetleniu. Proszę ufundować dla swojego dzieła sztuki lampę - oświetlenie do obrazu, wtedy będą Państwo także mieć z niego wiele radości, gdy nie wystarczy już światło dzienne. Specjalna lampa do obrazu jest montowana bezpośrednio nad nim i w ten sposób stawia Państwa eksponaty w najlepszym świetle. Dzięki lampie do obrazów mogą Państwo podziwiać piękne obrazy także tam, gdzie dochodzi za mało światło dziennego lub w ogóle nie dochodzi, jak np. w łazienkach lub przedpokojach bez okien. Także tutaj dobrze oświetlony obraz może sprawić dużo radości. Jeżeli jeszcze wybiorą Państwo lampę do obrazu z energooszczędną świetlówką, wtedy Państwa radość z podziwiania obrazów nie będzie mieć żadnych limitów czasowych. Poza tym, świetlówki wydzielają znacznie mniej ciepła niż żarówki i tym samym chronią Państwa eksponaty. W naszym asortymencie jest dostępny szeroki wybór lamp do obrazów, i z pewnością - także ta właściwa do Państwa dzieła sztuki.

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.