Lampki nocne

Piękna lampa nocna zapewnia właściwy nastrój w sypialni

Piękna lampka nocna dopełnia każdą sypialnię. To, że lampa nocna powinna pasować do stylu urządzenia sypialni, rozumie się samo przez się. Jednak wybierając lampę nocną powinni Państwo także zastanowić się nad tym, czego od niej oczekujecie. Czy lampka nocna ma rozpraszać ciepłe, przytulne światło podczas czułych godzin lub też należą Państwo do osób czytających przed snem, dla których dzień bez kilku stron nie jest kompletny? W ostatnim przypadku niezbędny jest typ lampki przyjazny dla czytelnika. I lampka nocna musi jeszcze wiele umieć, a na stronie lampy.pl znajdą Państwo z całą pewnością pasujący model.

Funkcja lampy nocnej

Zanim sprawią sobie Państwo lampę nocną, którą często nazywa się lampką do stolika nocnego, powinno być jasne, do jakiego celu potrzebna jest ta lampka nocna. Czy ma to być tylko światło orientacyjne, aby w nocy znaleźć drogę do łazienki i z powrotem do łóżka, czy też chcą Państwo wieczorem przed snem także przeczytać jeszcze kilka stron z książki? Do tego celu potrzeba lampki nocnej o większej mocy, która będzie bezpośrednio oświetlała książkę. Jeżeli lampa nocna ma jedynie służyć do tworzenia przytulnej atmosfery, która tylko przygotowuje ciało do snu, jest z całą pewnością zasadne wybranie lampki nocnej o mniejszej mocy, która harmonijnie dostosuje się do wyposażenia i nastroju.

Lampki nocne do pokoju dziecięcego:

Lampki nocne do pokoju dziecięcego muszą z biegiem lat spełniać wiele funkcji. W pierwszym okresie są potrzebne do rozpraszania światła, kiedy dziecko jest karmione i przewijane w nocy; później lampka nocna powinna być także wystarczająco jasna do czytania dziecku bajek przed snem lub do samodzielnego czytania. Bezpieczeństwo lampy nocnej odgrywa przede wszystkim w pokoju dziecięcym ważną rolę. Nie wolno przegrzewać lamp nocnych i także nie wolno w żadnym wypadku przykrywać ich chustą lub podobnymi przedmiotami, aby je przyciemnić. Oprócz funkcjonalności lampek nocnych w pokoju dziecięcym także ich wygląd odgrywa dużą rolę. W przypadku lampek nocnych nie musimy się także obywać bez ulubionych motywów z księżniczkami, rycerzami i innymi bohaterami.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.