Lampy sufitowe

Lampy sufitowe - plafony zapewniają właściwą atmosferę

Po starannym wyborze tapet i mebli następuje poszukiwanie właściwej lampy sufitowej, która oświetli Państwa wnętrze. Projekt nastrojowego oświetlenia rozpoczyna się od wyboru pasującej lampy. Lampy sufitowe to zarazem akcesoria do mieszkania, obiekty przyciągające wzrok i elementy dekoracyjne do wnętrz. Wieczorem właściwie podkreślają troskliwie przez Państwa wyszukane meble, kolory tapet i zasłon.

Lampy sufitowe

Plafony, jako centralne oświetlenie wnętrza, powinny zostać tak dobrane pod względem wielkości i kształtu, żeby równomiernie oświetlały całe wnętrze. Zależnie od sposobu użytkowania pomieszczenia różne lampy sufitowe są odpowiednim wyborem. Lampa sufitowa z pojedynczymi reflektorami podkreśla określone obszary pomieszczenia. Wzrok jest kierowany na cudowny obraz lub przepiękną gablotkę. Plafon z najdelikatniejszego szkła mlecznego rozprasza nieoślepiające, łagodne światło i tak tworzy w mieszkaniu przyjemną atmosferę. Do tworzenia akcentów świetlnych, które podkreślają najwyższej jakości wyposażenie wnętrza, dobrym wyborem są designerskie lampy sufitowe. Dzięki innowacyjnym pomysłom i niezwykłej kreatywności designerzy bawią się światłem. Materiały najwyższej jakości w połączeniu z nowoczesnymi kolorami stanowią jedność i podkreślają starannie przemyślaną koncepcję przestrzeni. Designerskie lampy sufitowe lub ścienne są po prostu ukoronowaniem wykończenia każdej przestrzeni.

Za pomocą właściwych lamp sufitowych można przemienić domowe łazienki w prawdziwe oazy wellness. Małe, ściemniane spoty sufitowe błyszczą na suficie niby gwiazdy na niebie, szkło kryształowe najwyższej jakości odbija światło lampy sufitowej, białe mleczne szkło zapewnia łagodne światło dla dobrego samopoczucia.

Asortyment lamp sufitowych jest olbrzymi. Proszę poszukać w naszym sklepie, a znajdą Państwo inspirację dla różnorodnych rozwiązań!

Lampa sufitowa - plafon – musi znaleźć się w każdym wnętrzu

Lampy sufitowe stosowane są często jako oświetlenie podstawowe, ew. ogólne pomieszczenia. Można je albo zamontować w suficie, wtedy nazywa się je oprawami wpuszczanymi w sufit, lub na suficie, a wtedy określa się je lampami natynkowymi. W obydwu przypadkach lampy sufitowe są na prawdę centralnymi obiektami w pokoju – z jednej strony, ponieważ odgrywają ważną rolę w oświetleniu pomieszczenia, z drugiej – ponieważ także pod względem optycznym znajdują się w centralnym punkcie pokoju i tym samym stanowią centrum zainteresowania.

Różnorodne możliwości stosowania lamp sufitowych

Jak różnorodne jest stosowanie lamp sufitowych, tak różnorodny jest ich asortyment. Do każdego pomieszczenia są specjalne lampy sufitowe: lampy sufitowe do kuchni, do pokoju dziecinnego, do łazienki, do salonu lub jadalni a także do sypialni. Ponieważ muszą służyć do różnych celów, różnią się przykładowo lampy sufitowe do pokoju dziecinnego i do łazienki – nie tylko wzornictwem, lecz także stopniem ochrony. Lampy sufitowe do łazienki muszą posiadać stopień ochrony przynajmniej IP44.

Lampy sufitowe

Duży wybór lamp sufitowych – znajdzie się zawsze coś dla każdego upodobania

Jeżeli nie trzeba przestrzegać wymagań w zakresie ochrony, wtedy wybór zwiększa się ogromnie – jeszcze bardziej pod względem wzornictwa, wielkości i stylu. Od nowoczesnych lamp designerskich, które zapewniają piękną grę świateł i mistrzowsko uwidaczniają obiekty, przez plafony tylko ze szkła i lampy sufitowe z drewna, aż do kryształowych lamp sufitowych. W naszym asortymencie lamp sufitowych znajdują się lampy różnych stylów, jak ulubiony styl dworkowy lub kolorowa sztuka dekoracji szkła Tiffany. Lampy sufitowe różnią się nie tylko zewnętrznie w kształcie i kolorze, lecz także rodzajem żarówek: od halogenów przez świetlówki kompaktowe aż do nowoczesnej techniki diod świecących, w skrócie LED. Lampy sufitowe LED są nie tylko jednymi z najnowocześniejszych rodzajów oświetlenia dzięki stosowanym żarówkom, lecz często także urzekają dzięki ich ponadczasowemu wyglądowi, który nadaje nowoczesny styl każdemu wnętrzu. Wybór lamp ściennych jest dlatego tak duży i różnorodny, bo liczba możliwych zastosowań lamp sufitowych jest tak ogromna. Proszę spokojnie poszperać w naszym asortymencie lamp sufitowych, a znajdą Państwo perfekcyjną inspirację do Państwa projektu oświetlenia!

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17