Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrze domów służy nie tylko bezpieczeństwu w nocy i odstraszaniu "typów spod ciemnej gwiazdy", lecz już dawno ugruntowało ono swoją pozycję, jako ulubiony środek kreowania stylu. I to nikogo nie dziwi, ponieważ dopiero doskonałe oświetlenie dopełnia charakter i podkreśla styl domu. Starannie dobrane oświetlenie zewnętrzne w nieporównanie wyrazisty sposób tworzy choreografię otoczenia. Nie bez przyczyny w celu optymalnego wyeksponowania prominentnych budynków projektanci oświetlenia proszeni są o fachowe porady odnośnie najlepszego zastosowania oświetlenia zewnętrznego.

Asortyment oświetlenia zewnętrznego jest zróżnicowany tak jak i same budynki, którym ma ono nadawać indywidualny charakter. Proszę wybrać z bogactwa najróżniejszych modeli dokładnie takie oświetlenie zewnętrzne, które ukaże Państwa posesję we właściwym świetle. A żeby przy okazji uwzględnić ochronę środowiska i Państwa portfela, do dyspozycji jest oczywiście także oświetlenie zewnętrzne z technologią LED, jak również systemy solarne i energooszczędne.

Oświetlenie zewnętrzne jest ozdobą, zapewnia bezpieczeństwo i podkreśla indywidualność. I ma sprawić, że o każdej porze dnia i nocy będzie Państwa cieszyć widok swojej posiadłości.

Za pomocą lamp zewnętrznych i opraw zewnętrznych upiększą Państwo wygląd każdego budynku

Oświetlenie zewnętrzne już od dawna nie jest stosowane jedynie do oświetlania. Służy ono oczywiście wciąż temu celowi zapewniając Państwu bezpieczeństwo i komfort na podjazdach, ścieżkach ogrodowych i tarasach. Cieszy się jednak coraz większą popularnością także ze względów estetycznych. Zaplanowane aranżacje oświetleniowe przy użyciu lamp zewnętrznych i innych elementów oświetlenia są coraz bardziej modne.

Dzięki naszemu dużemu asortymentowi oświetlenia zewnętrznego, mogą Państwo nadać swojemu domowi, ogrodowi i przestrzeni zewnętrznej, całkiem indywidualny styl.

Ze względu na ochronę środowiska i świadomość rosnących kosztów, istotnie poszerzyliśmy nasz asortyment o lampy zewnętrzne LED, lampy solarne i lampy energooszczędne.

Lampy ogrodowe są dostępne we wszelkich możliwych wariantach. Do wpuszczenia, postawienia lub położenia, zamocowania na ścianach, sufitach albo daszkach i słupkach lub po prostu do wbicia w ziemię. Pływające lampy stawowe dodadzą każdemu zbiornikowi wodnemu nastrojowego blasku i w ciemności stają się dodatkowo elementem przyciągającym wzrok. Oprawy wpuszczane w podłoże na podjeździe sprawią, że powrót do domu stanie się przyjemnym przeżyciem.
Jeśli ktoś chce oświetlić dookoła wjazd na posesję, użyje lamp zewnętrznych z ostrzem do mocowania w podłożu lub cokołem i umieści je po prawej i lewej stronie wjazdu.

Oświetlenie zewnętrzne jest prawdziwym mistrzem w budowaniu nastroju i tworzy w Państwa kompleksie zieleni przyjemną atmosferę. Proszę pomyśleć o zabezpieczeniu przed potknięciem zarośniętych ścieżek ogrodowych za pomocą lamp, o perfekcyjnym wyeksponowaniu egzotycznych roślin. Mogą Państwo zorganizować swoim gościom niespodziankę za pomocą lamp rozmieszczonych w ukryciu, podkreślić reflektorami elementy architektury oraz elewacje.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.