Pantone - kolory 2022

Połączenie sfery życia codziennego z cyfryzacją

PANTONE 17-3938 Very Peri - jest najmodniejszym kolorem 2022 roku - inspirujący odcień niebieskiego z czerwono-fioletowym akcentem w tym roku zawita również w aranżacjach wnętrz. Instytut Pantone przedstawił cztery niepowtarzalne palety kolorów, które fantastycznie współgrają z kolorem roku: "Amusements", "Wellspring", "Balancing Act" i "The Star of the Show".

PANTONE Very Peri


Kolor PANTONE 17-3938 Very Peri reprezentuje połączenie życia codziennego z cyfryzacją. Został stworzony jako kolorystyczny symbol globalnego przełomu. Oprócz opraw oświetleniowych zaprojektowanych w czerwono-fioletowym odcieniu niebieskiego, projektanci oświetlenia koncentrują się na inteligentnych oprawach, które za dotknięciem palca będą w stanie zaoferować najmodniejszy kolor tego sezonu.

PANTONE Very Peri - rekomendacje produktowe

Amusements


W palecie „Amu­sements“ dominują optymistyczne kolory. Lampy stworzone w kolorystyce zaciągniętej z tej palety barw wyrażają radość, spontaniczność i poczucie pewności siebie - niezależnie czy wybierzemy barwę Pink Flambé, czy też Tawny Orange. Inteligentne lampy i oprawy oświetleniowe z funkcją multikolor inspirują do nieograniczonej swobody twórczej i eksperymentowania.

Amusements - rekomendacje produktowe

Wellspring


Paleta barw "Wellspring" zmierza w kierunku pól i lasów, zawiera harmonijne odcienie zieleni oraz barwy takie jak Chai Tea, Dewberry i Eggshell Blue. W połączeniu z kolorem PANTONE 17-3938 Very Peri powstaje delikatna symbioza, w której na pierwszy plan wysuwa się aspekt dobrego samopoczucia. Jest to dodatkowo podkreślone inteligentnymi opcjami indywidualizacji światła.

Wellspring - rekomendacje produktowe

Balancing Act


Równowaga ciepłych i chłodnych tonów jest zapewniona poprzez paletę "Balancing Act". Lotus, Granite Green i Elderberry wyglądają wręcz artystycznie w połączeniu z kolorem PANTONE 17-3938 Very Peri. Nieoślepiające, ciepłobiałe światło podkreśla domowy, wykwintny charakter tej wyjątkowej kombinacji.

Balancing Act - rekomendacje produktowe

The Star of the Show


PANTONE 17-3938 Very Peri pokazuje swój dynamizm w połączeniu z odcieniami palety "The Star of the Show". Trendowy kolor jest zestawiony z klasycznymi i neutralnymi odcieniami. W zakresie oświetlenia można to zrealizować na przykład poprzez połączenie legendarnych, klasycznych opraw w stonowanych kolorach z kolorem roku 2022.

The Star of the Show - rekomendacje produktowe
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.